Mariusz Pudzianowski w ostrych słowach wypowiedział się na temat imigrantów, którzy starają się dotrzeć do Anglii poprzez port Calais we Francji. Okazuje się, że jego firma – Mariusz Pudzianowski Transport ponosi olbrzymie straty na codziennych przejazdach przez agresywnych młodych imigrantów.

Czytaj też: Pudzian o imigrantach: We własnym domu to ja ustalam reguły

W bardzo niewybrednych słowach podzielił się swoją wściekłością na Facebooku:

Mam ten sam problem z tymi skur….mi!!! Dziś było to samo u mnie – kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście policji po francuskiej stronie i plandeki oczywiście pocięte zostały.

PS. nie mam litości – śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuje bejsbola zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci – co niby nazywają się ludźmi!!!!! Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na nich w naczepie.Mariusz Pudzianowski Transport. 

Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!!!

Pudzianowski, który pokazał się jako sympatyk prawicy coraz częściej wypowiada się na temat uchodźców w coraz to ostrzejszych słowach. Zwłaszcza teraz, gdy osobiście zaczyna go dotykać problem imigracji, a agresywne zachowanie przybyszów jest coraz bardziej uciążliwe i wpływa na jego dochody.

Mam ten sam problem z tymi skur….mi!!! Dziś było to samo u mnie – kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście…

Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 stycznia 2016

Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji.

Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 stycznia 2016

Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!

Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!