Najgorętsze określenie w branży to quiguagenarian! Wiecie, co to znaczy? To po prostu osoba po pięćdziesiątce (od 50 do 59 lat) lub osoba w wieku 50 lat. Quinquagenarian może być również używany jako przymiotnik opisujący kogoś w wieku 50 lat. Zdziwieni? Okazuje się, że właśnie w tym wieku są najgorętsi faceci w branży!

Jared Leto musi być wampirem – nie starzeje się!

Co to znaczy quinquagenarian?

Wiadomo, że 30 to nowe 20, 40 to nowe 30 i tak dalej… Jednak w Ameryce poszli o krok dalej i popularne ostatnio hasło brzmi – quinquagenarian. To oni teraz rządzą!

A przynajmniej na czerwonym dywanie podczas rozdania muzycznych nagród Grammy 2022. 57-letni Lenny Kravitz i 50-letni Jared Leto walczyli o tytuł najgorętszego pięćdziesięciolatka.

Piękni 50-letni

Panowie przybyli na galę w ekstrawaganckich strojach. Mieli na sobie gładkie, błyszczące topy i dopasowane spodnie. Lenny postawił na srebrną „kolczugę”, a Jared na prześwitującą bluzkę z kwiatowym nadrukiem, która eksponowała jego zgrabną klatkę piersiową.

To zdjęcie Kravitza stało się viralem!

Rockmani to przykłady pięknie dojrzewających mężczyzn. Pewnych siebie i niezawracających sobie głowy komentarzami innych. Kobiece stylizacje na tych wyrzeźbionych ciałach wyglądają świetnie. A wy jak myślicie?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Fot. Forum

Anne Hathaway i Jared Leto Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum