Rachel Bilson (41 l.) niezwykle szczerze mówiła o swoim życiu seksualnym w swoim podcaście Broad Ideas z komiczką i stand-uperką Whitney Cummings.

Aktorka, która wcześniej spotykała się z komikiem Billem Haderem, ujawniła, że nie miała orgazmu podczas stosunku płciowego, dopóki nie skończyła 38 lat, „Czy to nie szalone”, dodała.

Bilson i Christensen rozstali się po 10 latach!

Przypominamy, że Bilson była wcześniej w trwającym dekadę związku (i 18-miesięcznych zaręczynach) z aktorem Haydenem Christensenem, który zakończył się we wrześniu 2017 roku. Para ma 8-letnią córkę Briar-Rose.

Natomiast Whitney Cummings ujawniła, że była w stanie osiągnąć orgazm podczas stosunku w ostatnim roku po rzuceniu antykoncepcji.

Rachel Bilson mówi o pierwszy orgazmie

Aktorka oprócz tego, że wyznała bardzo osobistą rzecz, rzuciła tym samym cień na „umiejętności łóżkowe” swoich byłych facetów. W tym takich przystojniaków, jak gwiazdor „Gwiezdnych Wojen” Hayden Christensen czy kolega z planu serialu „OC” Adam Brody. Aktualnie Rachel Bilson spotka się z artystą Zakiem LaRoc.

Rachel Bilson pokazuje zdjęcia córeczki i… tatusia

Mogę to zrobić (doświadczyć orgazmu) własnymi rękami, kiedy tylko chcę. Oczywiście, że tak. Ale nie, jak mam fiu** w sobie”, wyznała aktorka.

W czasie podcastu aktorki i komiczki komentowały, że niestety jest to niezwykle częste wśród kobiet. Zgadzacie się?

rachel-bilson-5