Rodzice gwiazd przeważnie starają się kryć w cieniu. Na czerwonych dywanach pojawiają się raczej sporadycznie. Podobnie było zresztą w przypadku mamy Maćka Musiała. Anna Markiewicz-Musiał dopingowała syna w różnych działaniach, starając się być z boku. Sytuacja uległa nieco zmianie, gdy kobieta zdecydowała się zatańczyć z ukochanym dzieckiem podczas wyjątkowego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Wówczas podbijała parkiet z 29-latkiem i Darią Sytą, tańcząc jive’a do utworu „Hit the Road Jack”, Raya Charlesa.

Dorota Gardias ma nowego partnera! „Jestem w związku i też nie mam zamiaru tego ukrywać”

Mama Maćka Musiała wyszła ponownie za mąż

Do tej pory media pisały o Annie Markiewicz-Musiał głównie w kontekście jej silnej więzi z synem. Nierzadko zachwycały się też jej młodym wyglądem. Teraz rozpisują się na temat… jej ślubu! Przypomnijmy, że już kilka tygodni temu mówiło się, że wesele w rodzinie aktora znanego z serialu „Rodzinka.pl” zbliża się wielkimi krokami. Teraz sama 53-latka potwierdza, że ponownie wyszła za mąż! Świeżo upieczona żona pochwaliła się zdjęciami obrączek, a także kaplicą, w której – jak można się domyśleć – zawarła małżeństwo.

Patrycja Sołtysik pokazała zdjęcia z CYTRYNOWEGO baby shower! „Weszłam do innego świata” (FOTO)

Podziękowanie za wszystko co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia – możemy przeczytać na jej Instagramie.

Na ten moment nie wiadomo, kim jest wybranek Anny. Dodajmy tylko, że kobieta była wcześniej żoną aktora, Andrzeja Musiała. Para rozwiodła się w 2014 roku.

Paulina Sykut-Jeżyna o „romansie” Ani Lewandowskiej z tancerzem. „Partnerzy muszą na sobie polegać”(WIDEO)