Dorota Gardias od blisko 20 lat związana jest ze stacją TVN. 44-latka na antenie prezentuje nam prognozy pogody. Co jakiś czas jest też zapraszana do różnego typu programów telewizyjnych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, że prezenterka lubi i umie śpiewać. Ostatnio weszła jednak na wyższy poziom i nagrała piosenkę na Euro 2024. Utwór ten wzbudza w słuchaczach dość mieszane uczucia.

Edyta Herbuś o relacji z Tomaszem Barańskim: „To graniczyło z obsesją na jego punkcie”

Dorota Gardias potwierdza nowy związek!

Czy Dorota Gardias przejmuje się negatywnymi komentarzami na temat swojego muzycznego działa? Trudno stwierdzić. Tak czy inaczej na pewno dopinguje ją na tym polu jej… nowy partner! Pogodynka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że ukochany zna tę piosenkę od pierwszego mruczenia…

Jak sobie nuciłam tę piosenkę, to najpierw byłam bardziej w kosmosie i myślałam, że to będzie bardziej metafizyczna piosenka, jeśli chodzi o tekst, ale później chodziłam i nuciłam – zaśpiewało mi się „ole, ole” i pomyślałam: a może by tak o piłce nożnej? Pobiegłam do mojego chłopaka i mówię: słuchaj, kiedy są najbliższe rozgrywki? Odpowiedział mi, że już zaraz. Sprawdziłam – żaden z artystów nie przygotowywał takiego utworu pod mecze – pomyślałam, że to przestrzeń dla mnie – wyjawiła Plejadzie.

Taco Hemingway i Iga Lis wciąż razem! Tak czule artysta mówi o ukochanej ze sceny

Czy wiadomo już coś więcej na temat nowej miłości 44-latki? Niewiele. Sama prezenterka wyznała, że mężczyzna związany jest z futbolem.

Nie bardzo chcę o tym mówić, gdyż nie mam takiej potrzeby, żeby też opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale też jestem dorosłą osobą – jestem w związku i też nie mam zamiaru tego ukrywać. Nie będę ukrywać się przed ludźmi, że mam partnera. Faktycznie, mój partner związany jest z piłką nożną – powiedziała.

Gratulacje!

Milik zabrał głos po poważnej kontuzji kolana. Nie kryje żalu!