Po tym jak nowe władze TVP zdecydowały się zwolnić wszystkich dotychczasowych prowadzących „Pytanie na śniadanie”, prawdopodobnie nikt ze starej ekipy prezenterów stacji nie czuje się bezpieczny. Wiele osób zastanawia się też, jaka przyszłość w Telewizji Polskiej czeka Rafała Brzozowskiego. Wokalistkę, który od kilku lat związany jest z firmą mediową na Woronicza. 42-latek przez ostatnie lata prowadził takie programy jak „Jaka to melodia?”, „Koło Fortuny” czy „The Voice Senior”. Czy muzyk powinien drżeć o swoją posadę? Jak podaje „Fakt”, TVP ma pewne plany wobec niego…

Tede i Goździalska zadebiutowali w Kanale Zero. Widzowie grzmią: „To nie gra”

Czy Rafał Brzozowski zachowa pracę w TVP?

Polski rynek medialny jest dość trudny. Nic więc dziwnego, że utrata pracy w tej branży – szczególnie dochodowej i przynoszącej wiele benefitów – może stresować podwójnie. Niełatwo bowiem szybko znaleźć nową, równie interesująca posadę. Zresztą na ten moment większość byłych już prezenterów „Pytania na śniadanie” wciąż nie ma nowego zajęcia. Wyjątkiem jest Izabella Krzan, która „przeszła” do internetu i zatrudniła się w „Kanale Zero”.

Miszczak nie żałuje zwolnienia Katarzyny Dowbor. Ujawnia po raz pierwszy, dlaczego tak naprawdę jej nie chciał

Czy Rafał Brzozowski również powinien się już oglądać za nowym pracodawcą? Niekoniecznie. A przynajmniej do kwietnia. Jak donosi polski tabloid, TVP ma plany wobec muzyka na kilka następnych tygodni.

Zapadła decyzja, że Rafał Brzozowski poprowadzi jednak finał programu „The Voice Senior”, który odbędzie się 17 lutego. Oprócz tego prezenter i wokalista nagrywa nowe odcinki „Jaka to melodia?” i ma pojawiać się na antenie do kwietnia” – informuje dziennik.

A co będzie potem? Cóż, pożyjemy, zobaczymy…

Olek Sikora przerywa milczenie po zwolnieniu z PnŚ: „Nadal jestem pracownikiem TVP”

Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Rafał Brzozowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA