Tede i Monika Goździalska wczoraj zadebiutowali w Kanale Zero. Poprowadzili program „022”, w którym odbierali telefony widzów na wiele tematów. Dołączyli do takich nazwisk jak Tomasz Rożek, Marcin Meller, Andrzej Twarowski, czy Tomasz Raczek.

Duda zapytany o relacje z Kaczyńskim. Odpowiedział dosadnie: „Sądzicie, że panowie mnie lubią? Myślę, że nie”

Tede i Monika Goździalska w Kanale Zero

Niestety w ostatnich dniach Monika Goździalska nie ma za wiele szczęścia. Najpierw została uderzona przez mężczyznę w samolocie podczas awantury, kiedy ten zwrócił jej uwagę, że ma schować telefon. Celebrytka leciała z Malagi do Warszawy właśnie na pierwszy na żywo program „022”.

To miał być hit, a okazało się porażką! Fani zawiedzeni pierwszą emisją „Kanału Zero”

Oglądaliśmy ten wyjątkowy debiut Jacka Granieckiego i Moniki Goździalskiej. Trzeba przyznać, że format „022” ma potencjał i jest inspirowany nieco Kanałem Sportowym, do którego dzwonili widzowie z pytaniem do zaproszonej gwiazdy.

W tym przypadku widzowie mieli dzwonić z różnymi tematami i przemyśleniami do studia. Jednak ostatecznie wyszło, że prawie wszystkie pytania dotyczyły Tedego. Jak sama Monika Goździalska się zaśmiała, „jest tylko sekretarką”.

Michał Wiśniewski zabrał głos po materiale Krzysztofa Stanowskiego! „To jest dopiero początek walki”

Niestety sporo krytyki dostała Goździalska. Z założenia Tede i Monika mieli mieć to samo flow, dlatego dostali wspólny program, ale zdecydowanie nie mieli. Internauci zauważyli, że celebrytka cały czas przerywała i nie dawała nikomu dość do głosu.

  • Wytrzymalem 5 minut. Tej laski nie da się oglądać
  • Dajcie Jackowi kogoś ogarniętego… Tej kobiety nie da się słuchać, czułem się tak jak bym oglądał „Królowe życia”
  • Tede ten program z Maćkiem z Dupy powinien prowadzić …
  • Pani Monika jest urocza i nie kwestionuje jej uczestnictwa w tym projekcie, ale nie z tede. To nie gra
  • Kto wpadł na pomysł, że ta kobieta się sprawdzi w tej robocie? To była męka dla oczu… Tede na wielki plus aczkolwiek mógłby jeszcze bardziej się rozwinąć gdyby miał dobrego partnera, a nie krzyczącą atencjuszkę  – piszą widzowie.