We wtorek, 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zmarł 56-letni projektant mody Gabriel Seweryn, którego widzowie mogą kojarzyć jako barwną postać z kontrowersyjnego programu „Królowe Życia”. Przez kilka sezonów występował tam ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem, z którym tworzył szczęśliwy związek przez 18 lat. Niestety, para rozstała się w 2020 roku. Po podjęciu decyzji o zakończeniu relacji obaj mężczyźni zdecydowali się również odejść z „Królowych życia”.

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Projektant miał 56 lat

Gabriel Seweryn nie żyje. Pożegnał go były partner Rafał Grabias

Choć przez ostatnie trzy lata Rafał Grabias i Gabriel Seweryn nie mieli ze sobą najlepszych relacji, a ich rozstanie przebiegło w burzliwej atmosferze, ex-partner projektanta zdecydował się oficjalnie pożegnać Seweryna. Opublikował na Instagramie zdjęcie swojej dawnej miłości, z krótkim podpisem:

Żegnaj.

IG: rafalgrabias

Jego gest bardzo poruszył fanów:

  • Trzymaj się. Wiem, że kochałeś prawdziwą miłością, a nie na pokaz
  • Piękny gest ze strony Pana Rafała!!!
  • Bardzo mi przykro Proszę przyjąć najszczersze kondolencje
  • Spoczywaj w spokoju, a Tobie Rafał nikt nie odda cierpienia, trzymaj się mocno
  • Byliście wspaniałą parą. Bardzo mi przykro wyrazy współczucia. Masz piękne wspomnienia.
  • Szacunek Panie Rafale, w końcu byliście kupę lat razem, wielka szkoda
  • Prawda jest taka ,że byłeś jego wielką miłością….
  • Wasz koniec był początkiem jego końca. (…) Widać było że jesteś za nim, dbasz i troszczysz się, on jednak chciał zapewne więcej, coś innego, „sława” i rozpoznawalność zbałamuciły chłopa i poszedł w coś, co zapewne nie miało tak dużej wartości jak związek z Tobą… I kłopoty się zaczęły, najpierw wizerunkowe, później pociągnęło to za sobą pasmo jakiś chyba smutków i niepowodzeń. Pewnie z czasem żałował, że tak się stało, ale na powrót było może za późno może duma nie pozwalała.

Przypominamy: 56-letni Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu, krótko po tym, jak opublikował na Instagramie live, w którym informował fanów, że mimo wezwania karetki odmówiono mu pomocy. Ostatecznie do szpitala zawieziono go taksówką:

Pogotowie jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi. Zamówisz taksówkę? – mówił na nagraniu, wskazując na stojący nieopodal ambulans.

Gabriel Seweryn nie żyje. Szpital zabiera głos, rzecznik pogotowia ujawnia nowe, szokujące fakty!

pasekkozak