We wtorek, 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zmarł Gabriel Seweryn. Projektant mody odszedł w wieku 56 lat. Widzowie mogą kojarzyć go jako bardzo barwną postać z programu „Królowe Życia”. Przez kilka sezonów występował tam ze swoim partnerem Rafałem, z którym jakiś czas temu się rozstał.

Gabriel Seweryn przyłapany z nowym partnerem! „Odkładałem to spotkanie w nieskończoność” (ZDJĘCIA)

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych Życia”

Gabriel Seweryn urodził się 11 lipca 1967 roku i zawodowo zajmował się projektowaniem mody. Wielu widzów wspierało go w jego karierze. Jego nagła śmierć wstrząsnęła wszystkimi. Widzowie programu „Królowe Życia” nie mogą uwierzyć w śmierć celebryty.

Gabriel Seweryn debiutuje na ściance z NOWYM partnerem

Rzeczniczka Szpitala Głogowskiego przekazała informacje „Gazecie Krakowskiej” potwierdzając śmierć Gabriela Seweryna.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. […] Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny– powiedziała rzeczniczka szpitala Głogowskiego w rozmowie z „Gazetą Krakowską”

Na ten moment nie jest znana konkretna przyczyna śmierci Gabriela Seweryna. Nie zdecydowano jeszcze o zleceniu sekcji zwłok. Tę decyzję prawdopodobnie jutro podejmie rodzina zmarłego projektanta mody.

Nagranie Gabriela Seweryna proszącego o pomoc. „Niech widzą, że nie chcą mi pomóc”

Były partner Gabriela Seweryna, Rafał Grabias pożegnał go wpisem na Instagramie.

Gabriel Seweryn z nowym partnerem na premierze spektaklu "Gwiazda"

Gabriel Seweryn z partnerem na premierze spektaklu „Gwiazda” fot. Gałązka/AKPA

Gabriel Seweryn,

Gabriel Seweryn, fot. Podlewski/AKPA.

Gabriel Seweryn w swojej pracowni

Gabriel Seweryn/fot. AKPA