Przed nami kolejna edycja popularnego show „Dance Dance Dance”, które emitowane jest na antenie TVP 2. Znamy już uczestników, którzy tym razem zmierzą się w tanecznej rywalizacji. Na ekranie zobaczymy byłego mistera Rafała Jonkisza, który do udziału w programie zaprosił swojego młodszego brata Krzysztofa. Rafał i Krzysztof będą najmłodszą parę tej edycji. Kim jest 19-latek z Rzeszowa? Powtórzy sukces brata?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znowu są razem. Potwierdzili związek

Rafał Jonkisz zatańczy z bratem Krzysztofem w „Dance Dance Dance”

W każdym z odcinków roztańczonego show uczestnicy prezentują wspólną choreografię. Do tej pory w fotelu jurorów zasiadali: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. W kolejnej edycji jurorzy się zmienią, jednak na razie nie wiadomo, kto będzie oceniał występy uczestników. Plotkuje się, że Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej, a towarzyszyć będzie jej Tomasz Kammel.

W drugiej edycji „Dance, dance, dance” wystąpi mister 2015, Rafał Jonkisz z rodzonym bratem – Krzysztofem. Rafał i Marcelina spotykali się, więc widzów zastanawia, jak będzie wyglądała relacja między nimi podczas nagrywania programu.

My jako bracia myślę, że będziemy się tutaj mocno wspierać i już to robimy, choć wiadomo, że taki program może wiązać się z różnymi emocjami. Możemy mieć te gorsze momenty i wiemy o tym, bo już takie były czasami, ale jak to bracia – otwieramy się, a taki program może nasze więzi połączyć, mogą być dużo lepsze – powiedział Rafał w wywiadzie dla Pudelka 

Kim jest i ile ma lat Krzysztof Jonkisz?

Krzysztof jest młodszym bratem znanego już w show-biznesie Rafała Jonkisza. Krzysiek ma 19 lat i pochodzi z Rzeszowa. Rafał oprócz Krzyśka ma jeszcze dwie siostry, Sylwię, która jest najstarsza i najmłodszą z rodzeństwa – Magdalenę. Dzieciństwo Jonkiszów nie należało do najłatwiejszych. Przeżyli śmierć ojca i bardzo wcześnie musieli nauczyć się odpowiedzialności. Wychowywaniem dzieci zajęła się samotna matka, z którą dzieci mają bardzo dobry kontakt. Rafał w jednym z wywiadów przyznał, że mama będzie oglądała występy jego i brata.

Zarówno Krzysztof jak i Rafał skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Oboje sport mają we krwi od najmłodszych lat. Wielką pasją Krzysztofa jest akrobatyka, którą zaraził go Rafał.

Krzysztof pracował w Holandii na chłodni, gdy brat zaproponował mu udział w programie. Chłopak długo się nie zastanawiał i wrócił do kraju. Oboje mieszkają w Warszawie i na wiosnę będzie można zobaczyć ich występy w „Dance Dance dance”.

Krzysztof Jonkisz

Krzysztof Jonkisz
Fot.AKPA

Krzysztof Jonkisz na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/B8HYbciHdnN/

https://www.instagram.com/p/B7-4bATHJ08/

Rafał Jonkisz Krzysztof Jonkisz

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Rafał Jonkisz Krzysztof Jonkisz

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Myślicie, że uda im się dojść do finału?

ZOBACZ WIĘCEJ:

W końcu wiemy, dlaczego Jonkisz i Zawadzka się rozstali! Rafał po raz pierwszy skomentował rozstanie

Ideał kobiety według Rafała Jonkisza. Jaka powinna być kobieta?

Zdjęcie Rafała Jonkisza z ręcznikiem na udach zrobiło furorę

Rafał Jonkisz Krzysztof Jonkisz

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Rafał Jonkisz Krzysztof Jonkisz

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Rafał Jonkisz

scena z: Rafał Jonkisz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA