Rafał (22 l.) i Krzysztof Jonkisz (19 l.) w mediach dali poznać się jako osoby bardzo rodzinne i skromne. Rodzeństwo kilka razy zaskoczyło jurorów „Dance Dance Dance” swoimi zdolnościami tanecznymi – a tym razem zaskoczyli wszystkich fanów, gdy otworzyli się i wrócili pamięcią do czasów, gdy żył ich ojciec. Jakie mieli z nim kontakty? Koniecznie przeczytajcie.

Jonkisz wstydził się dotykać pup dziewczyn, Stankiewicz miała łzy w oczach przez Muchę, a prawdziwą PETARDĄ okazał się MROCZEK!

Rafał i Krzysztof Jonkisz wspominają zmarłego tatę

W trakcie nagrań do emitowanej obecnie drugiej edycji „Dance Dance Dance” bracia Jonkisz odwiedzili rodzinny dom w Rzeszowie. Podczas przeglądania pamiątkowych zdjęć Rafał i Krzysiek opowiedzieli o swoim tacie.

Ich dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, gdyż w bardzo młodym wieku musieli się usamodzielnić ze względu na śmierć ojca. Kiedy ich tata niespodziewanie odszedł Rafał miał 13 lat, a Krzysiek 11 – nie ukrywali, że był to ogromny cios dla ich rodziny.

Półnagi Rafał Jonkisz pozuje z modelami MrWorld! (FOTO)

Rafał przyznał, że to ojciec zaszczepił w nim pasję do sportu.

To tata zaszczepił we mnie miłość do sportu i bardzo mnie w tym wspierał – zdradził Rafał, który już jako nastolatek zaczął ćwiczyć akrobatykę i parkour.

Bracia powiedzieli więcej na temat tego okresu, gdy zmarł ich ojciec.

Odejście taty było dezorientującym ciosem – przyznał Rafał

Pewnego dnia po prostu się nie obudził. Zmarł podczas snu – dodała mama braci Jonkisz

Na śmierć bliskiej osoby nigdy nie można się przygotować, jednak w tym wypadku nic nie zapowiadało tak tragicznego końca.

Rafał Jonkisz ze zmarłym tatą.

Rafał Jonkisz ze zmarłym tatą, fot. Archiwum prywatne

Rafał i krzysztof Jonkisz w pięknych słowach mówią o zmarłym ojcu

Rafał by w jakiś sposób odreagować stratę zaczął trenować jeszcze więcej.

Po śmierci taty zaczęłam iść w sport w stu procentach. To było ucieczką od rzeczywistości. Sport dawał nam wiarę, że można robić fajne rzeczy, czerpać satysfakcję z tego, co się robi. Jak się osiągało jakieś sukcesy i medale, człowiek widział sens w robieniu czegokolwiek innego niż urwisowaniu dalszemu czy staniu w miejscu – powiedział Rafał

Od śmierci ich ojca minęło ponad 10 lat, a bracia przekonują, że cały czas czują obecność taty i wiedzą, że czuwa nad ich rodziną.

Tańcząc na treningach odczuwamy obecność taty. Mamy poczucie, że na nas patrzy. Szkoda, że go z nami nie ma ale jeśli jest na górze to na pewno jest ucieszony, że dobrze nam idzie- wyznał Krzysiek Jonkisz.

Rafał oprócz Krzyśka ma jeszcze dwie siostry, Sylwię, która jest najstarsza i najmłodszą z rodzeństwa – Magdalenę. Wydaje się, że wszyscy są bardzo zrzuci.

Braci Jonkisz będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku „Dance Dance Dance” w sobotę 18.04.2020 roku, na antenie TVP2.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka w BIAŁYM futerku, Jonkisz z bratem i boski płaszcz Ślotały (ZDJĘCIA)

Rafał Jonkisz wystąpi razem z młodszym bratem Krzysztofem w nowej serii „Danca Dance Dance”! (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem! Tabloid opublikował ich wspólne zdjęcia

Rafal Jonkiszi Krzysztof Jonkisz na planie telewizyjnego show "Dance dance dance"

Rafal Jonkisz i Krzysztof Jonkisz w drugiej edycji programu „Dance, dance dance”, fot.Materiały Prasowe

Rodzina Jonkiszów

Rodzina Rafała i Krzyśka Jonkisza, fot.Materiały Prasowe