Anna Mucha (39 l.) w „Dance Dance Dance” dała się poznać jako ostra i wymagająca jurorka. Mucha wymaga od tancerzy perfekcji i mało który występ jest w stanie zrobić na niej piorunujące wrażenie – do czasu. Ania podczas tańca jednego z duetów nie wytrzymała emocji i zalała się łzami. Który duet doprowadził ją do płaczu? Sprawdźcie sami.

Anna Mucha ma dosyć domowej kwarantanny „JA CHCĘ DO PRACY”

Anna Mucha wzruszona do łez występem w „Dance Dance Dance”

Anna Mucha w tanecznym show „Dance Dance Dance” z pewnością jest ostrą jurorką. Jej uwagi są krytyczne, a wiele osób uważa, że nawet chamskie, a aktorka powinna przestać gwiazdorzyć.

OSTRO! Anna Mucha do Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance: Po co jesteś w tym programie?

Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty – Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas.

W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie.

Występ jednego z duetów doprowadzi Annę Muchę do łez.

Anna MUCHA dawała CZADU! Pamiętacie, co robiła w „Jak oni śpiewają”?

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję – mówiła ze łzami w oczach jurorka

Tydzień temu Ania zachwyciła się naturalnością brata Rafała Jonkisza – Krzysztofa. Być może i w najnowszym odcinku ponownie ich taniec oczarował surową jurorkę?

Anna Mucha zalana łzami po wzruszającym występie w "Dance dance Dance"

Anna Mucha, Fot.Materiały prasowe Dance dance dance II

Który duet doprowadził do łez Annę Muchę? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 na antenie TVP2.

Widzowie będą mogli zobaczyć również odcinek specjalny „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka – odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 20:00.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co za zmiana! Anna Mucha POCHWALIŁA uczestnika „Dance Dance Dance”

OMG! Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Anną Muchą

Jak ona FAŁSZOWAŁA! 12 lat temu Anna Mucha wystąpiła w Jak oni śpiewają i DAŁA CZADU (ZDJĘCIA+VIDEO)

Zapłakana Anna Mucha po choreografii w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha, Fot.Materiały prasowe Dance dance dance II

Anna Mucha w białej mini sukience w najnowszym odcinku "Dance Dance Dance".

Anna Mucha, Fot.Materiały prasowe Dance dance dance II