Rebel Wilson w minionym tygodniu ujawniła, że jest lesbijką. Teraz okazuje się, że nie zrobiła tego do końca na swoich zasadach. Pewna gazeta chciała napisać o jej związek zanim jeszcze aktorka przyznała się do niego publicznie.

Media wiedziały, że Rebel Wilson jest lesbijką

W artykule opublikowanym w Sydney Morning Herald, felietonista Andrew Hornery napisał, że australijska gazeta poprosiła Rebel Wilson o komentarz na temat jej związku z dziewczyną Ramoną Agrumą, zanim publicznie ujawniła swój romans w poście na Instagramie z 9 czerwca.

Rebel Wilson ujawniła, że ​​jej tajemniczą nową miłością jest TA kobieta

To była duża ostrożność i szacunek, że ten serwis medialny wysłał e-mail do przedstawicieli Rebel Wilson w czwartek rano – napisała 10 czerwca Hornery – dając jej dwa dni na skomentowanie swojego nowego związku z inną kobietą, projektantką odzieży z Los Angeles, Ramoną Agrumą, przed opublikowaniem artykułu.

Wedle autora tego artykułu Wilson popełniła błąd i nie zachowała się odpowiednio.

Wielki błąd. Wilson zdecydowała się na podkręcenie tej historii, publikując na Instagramie w piątek wczesnym rankiem post o swojej nowej „Księżniczce Disneya – napisał.

E!News zwróciły się do przedstawiciela Wilsona o komentarz na temat artykułu Hornery’ego. Z jego wypowiedzi wynika, że ma do niej żal, że ujawniła to sama.

Vanity Fair Oscar Party 2022. Wyjątkowo to nie Hailey Bieber błyszczała, a Chrissy Teigen i Rebel Wilson

Biorąc pod uwagę, jak gorzko Wilson skarżyła się na złe standardy dziennikarskie, kiedy skutecznie pozwała Women’s Day o zniesławienie, jej wybór ignorowania naszych dyskretnych, szczerych i uczciwych zapytań był, naszym zdaniem, rozczarowujący.

Później Hornery zasugerował, że artykuł przedstawiający Wilson nie byłby tak wielkim wydarzeniem, biorąc pod uwagę, że „orientacja seksualna nie jest już czymś do ukrycia, nawet w Hollywood.

Na artykuł australijskiego dziennikarza zareagowało wiele internautów zarzucają mu, że jest zły, bo popsuła mu „newsa”.

Rebel Wilson prezentuje swoją odchudzoną sylwetkę

Hornery sam chciał dokonać coming-outu Rebel Wilson, a potem wpadł w złość, kiedy zrobiła to na własnych warunkach – napisał na Twitterze jeden z użytkowników

Jest całkiem jasne, że Rebel Wilson została zmuszona do ujawnienia się, prawdopodobnie wcześniej, niż chciała. Tego rodzaju sprawy zdarzały się często w latach 80. i wczesnych 90. Wtedy to było okropne, i jest teraz – napisał inny.

Rebel dokonała coming outu w miniony piątek. W swoim poście na Instagramie 42-letnia Wilson podzieliła się swoim zdjęciem z Agrumą.

Myślałam, że szukam Księcia Disneya – napisała aktorka. Ale może to, czego naprawdę potrzebowałem przez cały ten czas, to księżniczka Disneya. #loveislove”.

Miesiąc wcześniej Wilson, która krótko spotykała się z Jacobem Buschem do lutego 2021 roku, zasugerowała, że ma nowego partnera, mówiąc, że jest „szczęśliwa w związku”.

Rebel Wilson Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Rebel Wilson arrives at the Vanity Fair Oscar party during the 94th Academy Awards in Beverly Hills, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673528902, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Rebel Wilson, fot. agencja forum

Rebel Wilson, fot. agencja forum