Rebel Wilson (42 l.) ogłosiła właśnie na Instagramie, że powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Royce Lillian. Aktorka została mamą za pośrednictwem surogatki.

Wychudzona Rebel Wilson zaręczyła się po 7 miesiącach znajomości

Ogłaszam narodziny mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nie potrafię nawet opisać miłości, jaką do niej mam, jest pięknym cudem!, Rebel Wilson napisała pod zdjęciem swojego noworodka.

Gwiazda powiedziała, że ​​jest „na zawsze wdzięczna” wszystkim zaangażowanym w jej podróż do macierzyństwa, a swoją surogatkę nazwała „wspaniałą zastępczynią, która ją nosiła i urodziła z taką gracją i troską”.

Rebel Wilson została MAMĄ!

Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity prezent. Najlepszy prezent!! […] Jestem gotowa dać małej Royce całą miłość, jaką można sobie wyobrazić. Szybko się uczę… dużo szacunku dla wszystkich mam! Dumna, że jestem w waszej drużynie, napisała.

Rebel Wilson jest największą fanką Igi Świątek

Aktorka wcześniej dokumentowała swoje zmagania z płodnością, a nawet podzieliła się tym, że jej znaczna utrata wagi miała na celu zwiększenie jej szans na poczęcie dziecka.

Od tego to się zaczęło, że gdybym straciła trochę nadwagi, dałoby mi to większą szansę na zamrożenie jajeczek i uzyskanie większej szansy na bycie w ciąży, mówiła w zeszłym roku aktorka.