Renata i Popek dwa czarne konie tej edycji!! Finał pewny ❤❤❤❤ – takie komentarze pojawiły się na Instagramie modelki po zakończeniu 1. odcinka Tańca z gwiazdami.

Krzysztof Gojdź tłumaczy skąd DZIUBEK i opuchlizna na twarzy w Tańcu z gwiazdami

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która skutecznie zniechęciła do siebie widzów w Azji Express, teraz ma szansę na zdobycie ich serc. W tańcu wypadła świetnie, wzbudziła uznanie jurorów i szczery podziw oglądających show.

Na profilu Renaty tym razem niemal same pozytywne komentarze:

Nienawidziłam Cię szczerze w programie Agent Gwiazdy, ale w TzG…brak słów…zaprezentowałaś się wspaniale! Co za gracja! 👏. Co prawda kibicuję innej parze, ale patrzeć na Twój taniec to również była ogromna przyjemność. Trzymam kciuki – piszą ludzie.

To był piękny taniec! 😍 Wdzięk, gracja, zwiewnie jak motyl! 😊 i chyba jako jedyna bez nerwów tylko z uśmiechem i radością! 😉Oby ludzie nie patrzeli przez pryzmat tej nieszczęsnej Azji i tak prosto do finału! 😊

Nie oszukujmy się, Azja była skrojona tak by ukazać kogoś tym dobrym a kogoś tym złym. Tańca nie skroją, albo się tańczy z gracją, wdziękiem i sercem mając poczucie rytmu i to coś, albo się podryguje w miejscu w cierpieniu oczekując końca 😂 Byłaś fenomenalna w tym tańcu, bądź jeszcze lepsza w następnych! Powodzenia ☺ – komplementują.

Na Insta Jarosława Kreta: W twoim wczorajszym tańcu widziałam straszną OLEWKĘ

Choć – jak zawsze – są i tacy, których nie przekonał usmiech Renulki:

I tak nic Ci to nie da, charakteru nie zmienisz, a swój już pokazałaś nie raz … buhehehehe z Ciebie – skomentował jakiś antyfan.

A jak Wam podobał się występ Renaty Kaczoruk? Myślicie, że ma szansę na finał?