Renata Kaczoruk chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, a nie brakuje tam fotek w bikini czy nagich. Jednym się to podoba, inni to krytykują. Modelka najwyraźniej nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, bo znów dodała zdjęcie, na którym pozuje bez ubrań.

Renata Kaczoruk pokazała SIOSTRY! Jedna z nich to jej bliźniaczka

Renata Kaczoruk nago na Instagramie

Pod zdjęciami Kaczoruk często też pojawiają się komentarze na temat jej sylwetki. Jedni są zachwyceni i zazdroszczą Renacie figury, inni wręcz przeciwnie i uważają, że jest zbyt szczupła. Dla swojego chłopaka musi być idealna, skoro to właśnie jemu zadedykowała nowe, nagie zdjęcie.

Kiedy zdjęciami z wyjazdu do Spa z przyjaciółkami chcesz zasygnalizować chłopakowi, że „nie masz się w co ubrać” – napisała.

Wśród komentarzy, jakie pojawiły się pod fotografią, jedna z internautek napisała, że też ma mały biust, ale w przeciwieństwie do Kaczoruk nie potrafi tego zaakceptować i podziwia modelkę za odwagę. Kaczoruk przyznała, że nie zawsze akceptowała swoje ciało.

To przyszło do mnie po latach nastoletniego ukrywania się pod grubym jeansem i swetrami, plaża nie plaża, upał i deszcz – ja zawsze w spodniach. Wlinku bio znajdziesz rozmowę, w której opowiadam jak znalazłam miłość dla swojego małego biustu. Warto, życie tak dużo mocniej cieszy, gdy jesteś wolna od wstydu! – odpowiedziała.

Renata Kaczoruk nago przy oknie

Renata Kaczoruk/fot. Instagram/renul_ka

ZOBACZ TEŻ:

Renata Kaczoruk w bikini. Nie tylko jej figura zwraca uwagę, ale też strój kąpielowy

WOW! Renata Kaczoruk pokazała nowego chłopaka

Renata Kaczoruk w koronkowej kreacji

Renata Kaczoruk/fot. AKPA

Renata Kaczoruk w czerwonej sukni

Renata Kaczoruk/fot. AKPA

Renata Kaczoruk na ściance

Renata Kaczoruk/fot. AKPA

Renata Kaczoruk pozuje przy schodach

Renata Kaczoruk/fot. AKPA