Słynna „Bridget Jones”, która od lat szuka miłości, w najnowszej części kultowej serii będzie miała romans z dużo młodszym facetem. Brytyjskie źródła właśnie ujawniły główny wątek 4. filmu Bridget Jones „Mad About the Boy”.

Fani filmów o przygodach słynnej dziennikarki/producentki byli zachwyceni, gdy potwierdzono premierę kolejnej części niezwykle popularnych komedii romantycznych – z powracającymi rolami Renée Zellweger (55 l.) i Hugh Grantem (63 l.). Postać amanta Daniela grana przez Granta została „zabita” w części z 2016 roku, jednak teraz okazuje się, że jednak przeżyła…

Dawno niewidziana Renee Zellweger sfotografowana na spacerze

Biorąc jednak pod uwagę, że pod koniec drugiej książki autorki Helen Fielding mąż Bridget, Mark Darcy, zostaje zabity, 4. film będzie teraz podobno skupiał się na jej poszukiwaniach miłości w… internecie.

Bridget Jones i jej młodszy kochanek

Ujawniono, że najnowszy obiekt miłosny filmowej postaci zagra Leo Woodall (27 l.), którego szersza publiczność zna z popularnego serialu „White Lotus”.

Katarzyna Kołeczek zagrała w filmie o „Bridget Jones”

Podobno początek 4. filmu o perypetiach Bridget Jones przedstawia ją jako samotną mamę, która po śmierci Marka próbuje odnaleźć się w nowym świecie mediów społecznościowych i aplikacji randkowych, „Bridget będzie w nowym filmie prawdziwą kuguarzycą i będzie można ją zobaczyć rozpoczynającą związek ze znacznie młodszą postacią graną przez Leo”, podało źródło. Co wy na to?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: