Renee Zellweger (54 l.) została sfotografowana w Los Angeles ze swoim ukochanym (narzeczonym?) Antem Anstedem (44 l.) podczas spaceru z psami. Aktorka wzbudziła na nowo zainteresowanie mediów, gdy w sieci pojawiła się informacja o tym, że wyprodukowana zostanie 4. część słynnego „Dziennika Bridget Jones”. Colin Firth ma również wcieli się w rolę pana Darcy’ego.

Według doniesień powstają już plany zdjęciowe i rozpoczęto całą przedprodukcję i oczekuje się, że tej wiosny Bridget Jones powróci na ulice Londynu.

Renee Zellweger krytykowana za „nie przytycie” do nowej roli

Aktorka wyznawała wielokrotnie, że zmienianie sylwetki do roli było dla niej bardzo trudne. Dlatego niedawno posiliła się kombinezonem pogrubiającym do roli morderczyni Pam Hupp. Czy Bridget Jones będzie tym razem „chuda”?

https://www.instagram.com/p/C36ImsEteCO/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Renee Zellweger znów w roli Bridget Jones

Choć niewiele wiadomo na temat „Dziennika Bridget Jones 4”, informator związany z produkcją wyznał, że czwarty film będzie miał „druzgocący zwrot akcji”, gdy Bridget będzie zmagać się z próbami i udrękami macierzyństwa z dorosłym synem.

Renee Zellweger jest nie do poznania

Sama Renee Zellweger wypowiadała się wielokrotnie, że uwielbia wcielać się w rolę niesfornej byłej starej panny. W końcu to jej rola życia, która jest kochana na całym świecie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Renee Zellweger z psem