Najnowszy odcinek programu Rinke za kratami będzie jednym z najbardziej wzruszających w całej serii.

Zobacz też: Czy Katarzyna Wołejnio już jest po ślubie z Rinke Rooyensem? (FOTO)

Wszystko dlatego, że Rinke Rooyens (46 l.) będzie na własną rękę szukał syna jednego z więźniów. Nie będzie to łatwe, ponieważ mężczyzna zabił matkę chłopaka.

Antoni został skazany za morderstwo, do którego doszło, kiedy dowiedział się o zdradzie swojej kobiety. Osadzony nie wierzy jednak, aby kiedykolwiek jego bliscy wybaczyli mu tę zbrodnię.

Rinke postanowił pomóc mężczyźnie i doprowadzić do spotkania z jego synem Maciejem, który w chwili zabójstwa matki miał 12 lat.

Chłopak zdecydował się porozmawiać z Rooyensem o tragedii jego rodziny. Wyznał przy tym, że:

Ojciec wyrządził nam dużą krzywdę i oczywiście obwiniałem go za to. Staram się go zrozumieć, zdaję sobie sprawę, że był wzburzony, to była chwila, silne emocje. Ale na pewno nie zrobiłbym tego, co on. Nie złapałbym za nóż. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale trzeba pomyśleć o innych.

Zobacz też: Rinke Rooyens za kratami (FOTO+ VIDEO)

Rinkie odparł wtedy:

Jak rozmawiałem ze skazanymi, to czasami sam nie wiedziałem, czy oni mówią prawdę, czy nie. Widziałeś swojego ojca w telewizji i czy uważasz, że to, co mówił było szczere?

Maciej odpowiedział:

Trudno mi powiedzieć po tylu latach. Ale kiedy mówił, że nie chce się spotkać, bo dla niego tak będzie lepiej, bo nie będzie czuł tęsknoty, to ja widziałem, że nie mówił prawdy.

Co się stanie, kiedy dojdzie do spotkania? Dlaczego Antoni naprawdę nie chciał widzieć syna? Dowiemy się już niebawem, tymczasem w odcinku poznamy również sprawę Macieja P..

Zobacz też: ZOBACZCIE, JAK MIŁOŚĆ ZMIENIŁA RINKE ROOYENSA

Mężczyzna przez lata żył w patologicznej rodzinie i wychowywał się na ulicy. Mimo to ukochany Katarzyny Wołejnio umożliwi mu widzenie z narzeczoną, dla której jest gotów całkowicie odmienić swoje życie.

Swoją drogą, czy uważacie, że można wybaczyć taką zbrodnię, jaką wyrządził Antoni wobec swojej rodziny?

Program Rinke za kratami już dzisiaj o godzinie 22:05 w Polsacie.

Rinke Rooyens potrafi walczyć o miłość? (VIDEO)

Rinke Rooyens potrafi walczyć o miłość? (VIDEO)

Rinke Rooyens potrafi walczyć o miłość? (VIDEO)

Rinke Rooyens potrafi walczyć o miłość? (VIDEO)