Jak informowaliśmy wcześniej, Robert De Niro jest ponownie ojcem! Aktor ujawnił imię i płeć swojego miesięcznego dziecka.

79-letni Robert Deniro właśnie powitał swoje 7. dziecko!

Robert De Niro ujawnia płeć i imię dziecka

Dziewczynka nazywa się Gia Virginia Chin-De Niro, ujawnił De Niro w rozmowie z Gayle King w czwartek, trzy dni po ogłoszeniu narodzin.

79-letni Robert Deniro właśnie powitał swoje 7. dziecko!

Dziennikarka pokazała zdjęcie dziewczynki na antenie „CBS Mornings” wyjaśniając, że Gia urodziła się 6 kwietnia. King powiedziała widzom, że według Roberta, 79-letni aktor planował narodziny swojego siódmego dziecka ze swoją partnerką Tiffany Chen.

Oboje tego chcieli – wyjaśniła. Są w siódmym niebie. Dziecko przyszło na świat z miłości. Robert jest bardzo podekscytowany tym faktem.

Robert ujawnił tę informację w poniedziałek dziennikarzom ET Canada, którzy stwierdzili, że aktor ma sześcioro dzieci: 51-letnią córkę Drenę, 46-letniego syna Raphaela, 27-letnich bliźniaków Aarona i Juliana, 25-letnigo syna Elliota i 11-letnią córkę Helen. Gwiazdor poprawił jednak dziennikarza mówiąc, że „właśnie urodziło mu się kolejne dziecko”.

Robert de Niro uprawiał seks w skarpetkach

Podczas tego wywiadu Robert nie ujawnił, kim jest matka dziecka, ale w marcu 2023 roku został zauważony na kolacji ze swoją partnerką Chen, która była w widocznej ciąży. Początki ich związku sięgają 2021 roku, trzy lata po rozwodzie aktora z Grace Hightower.

Robert De Niro i Al Pacino tryskają energią (FOTO)

Tego samego wieczoru Robert powiedział Page Six, że narodziny dziecka nie były dla niego zaskoczeniem, pytał tylko retorycznie:

Jak można nie planować czegoś takiego?

Forum

Forum