Robert De Niro, kultowy aktor, ponownie został ojcem. Jego rzecznik potwierdził w poniedziałek dla Page Six, że 79-letni aktor powitał na świecie swoje siódme dziecko. Niestety, przedstawiciel nie podał imienia ani płci nowego członka rodziny.

Robert De Niro znów został ojcem

W poniedziałek Robert De Niro zwrócił na siebie uwagę, korygując dziennikarkę ET Canada, która powiedziała, że ma sześcioro dzieci. De Niro wyjaśnił, że właśnie urodził się jego najnowszy potomek.

Robert Downey Jr. jest nie do poznania. Co się stało?

Na razie nie ujawniono tożsamości matki dziecka, ale jego obecna partnerka, Tiffany Chen, pokazała swój brzuszek na kolacji w zeszłym miesiącu.

Aktor po raz pierwszy został ojcem w 1971 roku, kiedy wraz z ówczesną żoną Diahnne Abbott przywitali na świecie córkę Drenę, obecnie 51-latka. Byli małżonkowie mają również syna Raphaela, który obecnie ma 46 lat.

79-letni Keith Richards świętuje 39. rocznicę ślubu. Jego żona założyła nawet sukienkę z 1983 roku

De Niro ma również bliźniaki Aarona i Juliana, którzy mają 27 lat i są owocem związku z byłą dziewczyną, Toukie Smith, oraz syna Elliota, 25 lat, i córkę Helen, 11 lat, z byłej żony Grace Hightower. Po ponad dwóch dekadach małżeństwa, De Niro i Hightower rozwiedli się w 2018 roku.

Współwychowując swoje dzieci, De Niro nie uważa się za „fajnego ojca”, przyznał w wywiadzie dla ET Canada w poniedziałek. De Niro powiedział, że jego dzieci są „uprzejme”, ale przyznał, że czasami „nie zgadzają się” z nim i „dają mu w kość”.

 

Santa Monica, CA – Robert De Niro and his girlfriend Tiffany/ Forum

Santa Monica, CA – Robert De Niro and his girlfriend Tiffany Chen/Forum