Robert Pattinson (36 l.) i Suki Waterhouse (30 l.), którzy spotykają się od 4 lat, właśnie zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas pokazu mody męskiej domu mody Dior jesień/zima 2023/2024, który odbył się… w Gizie w Egipcie.

Robert Pattinson opowiada o szokującej traumie z jego pracy w filmie

Na to jakże wyjątkowe modowe wydarzenie najnowszy Batman założył kremowy garnitur na brązowy sweter z golfem, podczas gdy jego dziewczyna modelka i piosenkarka, a także aktorka, miała na sobie popielatą, półprzezroczystą sukienkę z długimi rękawami.

Na czerwonym dywanie Robert Pattinson i Suki Waterhouse pozowali razem i uśmiechali się do zdjęć, po czym udali się na pokaz na wybiegu, gdzie usiedli obok siebie w pierwszym rzędzie.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse

Po raz pierwszy słyszeliśmy plotki o romansie tej pary latem 2018 roku, kiedy przyłapano ich podczas wieczornej randki w Londynie. Chociaż ich związek zaczął się jako bardzo „swobodny”, para dzięki wspólnej kwarantannie w 2020 roku podczas pandemii koronawirusa przeszła na inny etap relacji. To wtedy zaczęli myśleć o wspólnej przyszłości.

Atorka „Zmierzchu” chciała, by TEN AKTOR zagrał Edwarda Cullena

Rob i Suki zdecydowanie rozmawiali o zaręczynach, ale nie spieszy im się […] Suki nie wywiera na niego presji i oboje są sobie bardzo oddani, wyznał informator w rozmowie z E!

Poza kilkoma sfotografowanymi randkami i rzadkimi komentarzami podczas wywiadów, Robert i Suki dołożyli wszelkich starań, aby ich związek nie był w centrum uwagi. Jednak jak donoszą źródła – para jest w sobie bardzo zakochana.