Suki Waterhouse (32 l.) została gwiazdą brytyjskiego Vogue’a. Celebrytka pozuje na sierpniowej okładce z malutkim dzieckiem, które dzieli z Robertem Pattinsonem (38 l.). Aktorka i piosenkarka otworzyła się na temat swojego zmienionego po porodzie ciała, piersi i tego, jakim ojcem jest naprawdę Robert Pattinson.

Suki Waterhouse, „Czwarty trymestr ciąży był upokarzający”

Suki wyjawiła, że ​​Robert Pattinson jest „wszystkim, na co mogła liczyć”, ponieważ w stosunku do ich córki ma „bardzo spokojne” podejście, „Był tam ze mną i jak wszyscy ojcowie był bardzo zdenerwowany. Ale jak na osobę dość niespokojną, jest w tym przypadku bardzo spokojny.

To tata, na jakiego mogłam liczyć. Mam na myśli tatę i jego córkę – To prawdziwa historia miłosna.

Suki Waterhouse na okładce brytyjskiego Vogue

Niespodziewanie Suki Waterhouse podzieliła się także kilkoma szczegółami na temat swojego intymnego związku z aktorem „Sagi Zmierzch” i tego, jak znalazła w nim „czystą miłość” po „chaotycznej” przeszłości.

Jej romans z Pattinsonem pojawił się wkrótce po serii głośnych, nieudanych romansów celebrytki, wśród których był 2-letni związek z Bradleyem Cooperem. Aktor gładko przeszedł z relacji z Waterhouse do relacji z rosyjską supermodelką Iriną Shayk, z którą ma córkę.

Suki Waterhouse w wywiadzie rozpływała się nad Robertem Pattisonem, który jest świetnym partnerem, nie jest zazdrosny o jej poprzednie związki i z którym dziele wiele wspólnego.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: