Suki Waterhouse (31 l.) właśnie ujawniła w podcaście Apple Driven Minds: A Type 7, że przez pół roku przed romansem z obecnym chłopakiem Robertem Pattinsonem (37 l.), z którym jest od 2018 roku, żyła w celibacie. Suki, która sama określiła „okres celibatu” jako długi, Suki stwierdziła, że ten konkretny rozdział jej życia „okazał się genialny”.

Robert Patttinson oświadczył się Suki Waterhouse?

Chodzi po prostu o usunięcie chaosu związanego z przyciąganiem uwagi […] Okazało się, że to było wspaniale. Wszystko zrozumiałam i bardzo dobrze czułam się sama, a potem poznałam mojego chłopaka […] To było w pewnym sensie wyjątkowe uczucie, wyznała Suki Waterhouse.

Syki Waterhouse żyła w celibacie?

Co zatem sprawiło, że Brytyjka zdecydowała się na takie wyzwanie w swoim życiu miłosnym? Suki Waterhouse wyznała, że zanim poznała Roberta Pattinsona była w związkach, w których „świeciło wiele czerwonych flag”. Miała złe doświadczenia m.in. z „ghostowaniem”.

Wcześniej Suki Watrehouse była w związku z muzykiem, a także aktorami Bradley’em Cooperem, Jamesem Marsdenem i Diego Luną.

Suki Waterhouse odgrywa się na Bradley’u Cooperze

Jedyną rzeczą, którą naprawdę cenię w związkach, jest to, że ktoś po prostu całkowicie rozumie […] Zawsze uważam, że dom jest sanktuarium i dlatego zostawia się wszystko na zewnątrz […] Kiedy to centrum rodzinne będzie zabezpieczone, jest to najwspanialsza rzecz i to jest dla mnie najważniejsze, dodała.

Zajrzyj do galerii poniżej: