Kiedy Meghan Markle (36 l.) zaczęła na poważnie spotykać się z księciem Harrym (33 l.) wszyscy martwili się tylko o to, czy zostanie zaakceptowana przez rodzinę królewską. Co jednak z rodziną Meghan? Jak wyglądają ich relacje z księciem?

Książę Harry URAZIŁ siostrę Meghan Markle

Po zaręczynach jej rodzice zapewnili, że są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Teraz jednak książę bardzo im podpadł, gdy powiedział, że Meghan teraz ma rodzinę, jakiej nigdy nie miała.

Rodzice Meghan są po rozwodzie, jednak jej rodzina uważa, że starali się jak mogli. Te słowa oburzyły zwłaszcza siostrę Meghan, która odpowiedziała mu na Twitterze. Okazuje się, że nie tylko ją. Nie spodobało się to również jej starszemu bratu i ojcu.

Brat Thomas powiedział w rozmowie z Daily Mail:

Miała naprawdę dobrą rodzinę. Byliśmy tak blisko, jak tylko mogliśmy być, spędzaliśmy razem Boże Narodzenie, urodziny, Święto Dziękczynienia. Mimo, że mieszkamy w różnych częściach miasta, wciąż się spotykamy.

Miała wszystko, czego chciała, robiliśmy wszystko, co mogliśmy, jeśli chodzi o spędzanie wspólnych wakacji (…).

Martwi się również o reakcję ojca na to, co powiedział Harry.

Mój ojciec będzie bardzo zraniony. Poświęcił jej mnóstwo czasu i upewniał się, że ma wszystko, czego potrzebuje, aby odnieść sukces i dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Tej zasady księżna Kate musi przestrzegać na ślubie Meghan i Harry’ego

Myślicie, że wyjaśnią między sobą tę sprawę?

Rodzina Meghan Markle nie polubi księcia Harry'ego?

Rodzina Meghan Markle nie polubi księcia Harry'ego?

Rodzina Meghan Markle nie polubi księcia Harry'ego?