Sylwia Nowak jest spełnioną żoną. Ślub wzięła w lipcu 2018 roku. Po weselu młode małżeństwo wybrało się w romantyczną podróż poślubną.

Sylwia Nowak przeżyła tragedię: „Mijają dwa lata od ich śmierci”

Sylwia Nowak zaadoptowała kolejnego psa

Sylwia Nowak obecnie mieszka razem z mężem w domku na wsi. Ostatnio zdecydowali się na adopcję małego pieska Juliana. To już ich trzeci zaadoptowany zwierzak, pierwszymi pupilami są dwa kociaki. Aktorka przyznała, że adopcja nowego zwierzaka wiąże się z dużym obowiązkiem, ale jest to też forma przygotowania się do rodzicielstwa. Piesek doskonale dogadał się z innymi mieszkańcami domu, tworząc szczęśliwą rodzinę.

Sylwia Nowak marzy o Eurowizji! Chce współpracować z producentami Rafała Brzozowskiego

Sylwia Nowak wschodząca gwiazda polskiego kina, która całkiem niedawno dołączyła do obsady serialu “Pierwsza miłość” na antenie Polsatu. Znana jest również z udziału w  takich produkcjach jak „Na Wspólnej”, „Wkręceni 2”, „Bad Boy” i „Pętla”.

Sylwia oprócz pojawiania się na wielkich ekranach, zajmuje się też muzyką. Na swoim koncie ma nawet kilka hitów – najpopularniejszym kawałkiem w jej dorobku jest numer „Me Gusta”, który na samym YouTube został wyświetlony ponad milion razy!

WOW! Sylwia Nowak przygotowała niezwykłą niespodziankę urodzinową dla męża. Postarała się