Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała w programie The Voice Kids, a ogromną popularność dał jej udział w Eurowizji Junior. Dziś wzbudza spore zainteresowanie mediów i fanów, którzy śledzą jej każdy krok: od wizerunku po życie prywatne.

Kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel? Przyznał się fanom artystki, że ma dziecko

Roksana Węgiel straciła pracę w TVP

Roksana Węgiel już w wieku 17 lat dostała pracę przy programie do dziecięcej wersji „You Can Dance„. Niczym Michał Piróg w Top Model, Roksana pomagała i wspierała młodych tancerzy za kulisami.

Ida Nowakowska, Roksana Węgiel, Karolina Olszewska, SK: „You Can Dance – Nowa Generacja” – finał pierwszej polskiej edycj, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Niestety młoda wokalistka straciła posadę w TVP. Jak donosi „Super Express”, z „You Can Dance” definitywnie pożegnała się Roxie Węgiel, która już po pierwszej edycji mówiła wprost, że nie odnalazła się w roli prowadzącej.

Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka – tłumaczyła.

Fani Roksany Węgiel zaczęli domyślać się, kim jest jej nowy chłopak. Artystka odpowiada: „No błagam was…”

W kuluarach plotkuje się, że tak naprawdę Węgiel już nie pasuje do show dla dzieci, bo jej wizerunek zmienił się na bardziej kobiecy i seksowny. Przypominamy, w styczniu skończyła 18 lat. Według „SuperExpressu”, Roksanę ma zastąpić Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie”.

Maffashion i Roxi Węgiel wymiatają na meczu FC Barcelony. Fani: „Julia wyglądasz młodziej od Roxi”

 

Roksana Węgiel, SK:, „You Can Dance – Nowa Generacja” – finał pierwszej polskiej edycj, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dance Dance Dance 3, program rozrywkowy, Polska 2021, reż., scena z: Roksana Węgiel, Oliwia Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA