Od pewnego czasu było wiadomo, że Roksana Węgiel jest w związku, ale starała się ukrywać tożsamość nowej miłości. Niestety czujni fani szybko domyślili się, że wybrankiem piosenkarki jest 26-letni Kevin Mglej – song writer, współpracownik Roksany.

Fani Roksany Węgiel zaczęli domyślać się, kim jest jej nowy chłopak. Artystka odpowiada: „No błagam was…”

Kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel?

Po tym, jak zrobiło się zamieszanie w mediach, Roksana Węgiel już nie chciała dłużej zwodzić fanów i przyznała, że jest szczęśliwe zakochana, a jej wybrankiem jest Kevin Mglej.

 Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu — powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Internauci szybko zaczęli szperać w internecie na temat nowego chłopaka artystki. Kevin postanowił sam opowiedzieć kilka faktów o sobie. Okazuje się, że 26-latek ma już syna:

Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie

Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Przypominamy jej pierwsze medialne zdjęcia

Mglej był w związku z Malwiną Dubowską, z którą był już zaręczony i z którą ma dziecko. Ex Kevina jest aktorką znaną z serialu „Papiery na szczęście”, „W rytmie serca”, „Pułapka” i „Korona królów. Jagiellonowie„.

Maffashion i Roxi Węgiel wymiatają na meczu FC Barcelony. Fani: „Julia wyglądasz młodziej od Roxi”