Roksana Węgiel ostatnio wzbudza ogromne emocje wśród internautów za sprawą swojego wyglądu i ukrywania związku. Jak wiemy, fanów najbardziej ciekawią prywatne historie gwiazdy, a nie kariera. Natomiast 17-letnia gwiazda do dziś, jak tylko może, stara się nie wpuszczać mediów do swojego życia prywatnego.

SZOK! Roksana Węgiel w asyście policji rozpoczęła rok szkolny

Kim jest chłopak Roksany Węgiel?

Od pewnego czasu było wiadomo, że Roksana Węgiel jest w związku, ale obserwatorzy wciąż nie wiedzieli, kim jest ukochany gwiazdy. 17-letnia artystka przyznała się też fanom, że jest w związku dopiero od 3 miesięcy, czyli to nie jest ta sama osoba, z którą pozowała jeszcze w wakacje:

Chcę w końcu sprostować ten temat. Tak, to prawda. Jestem z nim od września i to bardzo szczęśliwa. A jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji – napisała Węgiel.

Jednak według ostatnich medialnych rewelacji, wybrankiem piosenkarki jest 26-letni Kevin Mglej – song writer, współpracownik Roksany.

Roksana Węgiel jest BLONDYNKĄ! Wygląda jak… Jennifer Aniston

Od wczoraj w sieci pojawiło się mnóstwo artykułów na temat piosenkarki. Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos po licznych doniesieniach:

No błagam was… Konrad robił nam zdjęcie, stąd oznaczenie w poście

Tata Roksany Węgiel rozśmieszył Internautów do łez!

@roxiewegiel

Szczęśliwego 2023❤️

♬ dźwięk oryginalny - speed__songs_s_

: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA