Roma Gąsiorowska to znana polska aktorka, która od 2010 roku była w związku małżeńskim z Michałem Żurawskim. Para doczekałą się dwójki dzieci: 11-letniego Klemensa i 9-letniej Jadwigi, a w show-biznesie uchodziła za wzór udanego małżeństwa.

Niestety na przestrzeni ostatnich lat coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku, a ostatecznie pod koniec września 2022 roku media obiegła wieść o ich rozstaniu. Natychmiast pojawiły się kolejne plotki, że do ich małżeństwa wkroczyły osoby trzecie – Michał Żurawski miał poczuć miętę do Weroniki Książkiewicz, z kolei Romie Gąsiorowskiej sugerowano romans z projektantem Robertem Czerwikiem.

Roma Gąsiorowska POTWIERDZIŁA romans ze znanym projektantem mody?!

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozwodzą się

Niestety, nawet jeśli fani nie tracili nadziei i wciąż liczyli na ponowne zejście się Gąsiorowskiej i Żurawskiego, będą musieli pogodzić się z końcem ich związku, ponieważ okazuje się, że para bierze rozwód. Jak przekazał informator „Rewii” decyzję podjęła Roma Gąsiorowska:

To Roma podjęła ostateczną decyzję i złożyła dokumenty. Ale oboje są pewni, że zrobią wszystko, by się rozstać bez prania brudów, dlatego nie będzie orzekania o winie.

Z kolei według źródeł WP, Michał Żurawski już „od kilku miesięcy ma nie mieszkać z żoną i dziećmi”. Jednocześnie para ze względu na dobro dzieci chce wziąć cichy rozwód bez wywoływania afery.

Roma Gąsiorowska szokuje wyznaniem: Wolności nie ma!

pasekkozak

Pokaz filmu „RÓJ”. Dawno niewidziana Roma Gąsiorowska, Bartłomiej Topa pojawił się z żoną, Natalia Janoszek…

scena z: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roma Gąsiorowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roma Gąsiorowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roma Gąsiorowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA