Roma Gąsiorowska lubi eksperymentować z fryzurami. Aktorka nie raz pokazywała nam się na czerwonym dywanie w różnych odsłonach. Na jej głowie było już kilka odcieni blondu, ciemny brąz oraz rudy. Poza tym żona Michała Żurawskiego nie jest też wierna jednemu uczesaniu, choć najczęściej można ją było spotkać w kosmykach obciętych do ucha lub ramion. Piszemy „było”, bo 41-latka zdecydowała się właśnie odwiedzić fryzjera. Jakie cięcie sobie zafundowała? W tak krótkiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy!

Michał Żurawski: Roma Gąsiorowska uratowała mnie od alkoholizmu!

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę!

Roma niedawno odwiedziła fryzjera, a efektem metamorfozy podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w… chłopięcej fryzurze.

Taka sytuacja… Co Wy na To? – napisała pod fotografią.

No właśnie co wy na to? Według nas to bardzo odważna, ale i stylowa propozycja. Zresztą pod wrażeniem nowego looku Romy byli także jej obserwatorzy, którzy zdecydowali się napisać jej pod zdjęciem kilka miłych słów. Pozytywne komentarze umieściły też inne gwiazdy.

Ślicznie – napisała Karolina Gorczyca, Pięknie – dodała Aleksandra Popławska, Rewelacja – skomentowała Grażyna Wolszczak.

scena z: Roma Gąsiorowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roma Gąsiorowska na ściance

Roma Gąsiorowska/fot. AKPA

roma-gasiorowska-w-ciazy-pt-02