Na temat ślubu rockmana z producentką teatralną Sally Humphreys spekulowano od dawna. Padały różne daty – 1 stycznia 2013, maj 2013… Ostatecznie Ronnie Wood spłatał dziennikarzom figla i ożenił się wczoraj.

Cicha uroczystość ślubna gitarzysty The Rolling Stones odbyła się w londyńskim hotelu Dorchester. Drużbą „pana młodego” był Rod Stewart. Wśród gości pojawił się Paul McCartney.

Po ślubie młoda para oraz goście przenieśli się do Ritza.

To już trzecie małżeństwo gitarzysty. Pierwsze z Krissy Findlay trwało siedem lat. Owocem związku jest syn Jesse. Związek z drugą żoną, Jo przetrwał aż 24 lata. Rozwiódł się z nią po burzliwym romansie z 21-letnią rosyjską kelnerką, Katią Ivanovą.

Nie była to jednak ostatnia kobieta w życiu Ronniego przed tym jak zaczął spotykać się z Sally. Był jeszcze w związku z brazylijską modelką Aną Araujo.

Najwyraźniej Sally Humphreys nie przeszkadzają jego wcześniejsze małżeństwa i romanse.

Ronnie był żonaty, a później nie był. Ja miałam chłopaków, a później nie miałam. Musieliśmy poczekać aż każde z nas będzie wolne. Ostatecznie jednak czuję, że skończyłam we właściwymi miejscu – stwierdziła panna młoda.

Nie przeszkadza jej też ogromna różnica wieku, która wynosi 31 lat! W jednym z wcześniejszych wywiadów panna młoda powiedziała:

Między nami jest duża różnica wieku. Wolałabym, żeby jej nie było, ale jest… Prawdopodobnie w sercu jestem trochę starsza, a Ronnie trochę młodszy.

Czy waszym zdaniem taki związek ma szansę przetrwać?

Ronnie Wood ożenił się z młodszą o ponad 30 lat dziewczyną