Róże Gali 2008 (FOTO)

585 585

Ach, targowiska próżności. Kpimy z nich, ale pooglądać zdjęcia każdy chce i lubi.

W końcu wypada zobaczyć “pięknych dziś\”, \”pięknych jutro\”, wczoraj, pojutrze i za pięć minut.

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

\"Róże \"Róże

 
308 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 24-11-08, 11:11 napisał(a):najgorsze to pseudo małżeństwo dwóch fagasów ((((( koniec świata !!! ludzie opamiętajcie się !! po co ich wybraliście ???? kpina jakaś ? jaka z nich para i to najpopularniejsza ???? tfuu

richardson i kukulska reszta bleeeeeeee wiesniacko

w tym plebiscycie powinno sie brać osoby które nigdy nie miały robionych operacji plastycznych! bo co to za ocena jej piękności która sobie zrobiła za pieniadze!

przepiekne kreacje ! oczywiscie nie wszystkie!

Maciek Rock – przystojny skubaniec ;PRed_Spy

może te nasze pożal się Boże celebrytki zaczęły wreszcie nosić porządnie dopasowane staniki? toż żal patrzeć, tu się wylewa, tu sterczy… jak w reklamie plusa – eee, wyjdzie buła!

Teraz zrozumiełem dlaczego nie wolno nam płacić abonamentu za telewizję publiczą – po tym jak telewizja publiczna pokazuje parę gejowską jako wzór do naśladowania – bo chyba jeżeli ktoś otrzymuje nagrodę w takim przedstawieniu to chyba coś sobą prezentuje i jakieś wartości przedstawia. Faktycznie takie telewizje należałoby pozamykać.

najgorsze to pseudo małżeństwo dwóch fagasów ((((( koniec świata !!! ludzie opamiętajcie się !! po co ich wybraliście ???? kpina jakaś ? jaka z nich para i to najpopularniejsza ???? tfuu

popielewicz jest sliczna i zawsze wyglada ladnie. kukulska mi sie z twarzy nie podoba-jakby sie nie ubrala i jest znana tylko z tego ze pokazuje sie na salonach i ladnie ubiera. Dawno nie slyszalam pochwaly jej utworów.

gość, 21-11-08, 23:58 napisał(a):żmuda wygląda… hmm… dziwnie. maryla jak zawsze groteskowo. kukulska jak zwykle ostatnio rewelacyjnie. kasia zielińska- bez komentarza: bazar i tandeta. szwed- po co się tak postarza??steczkowska- no stara się jak może, ale jak ta bidulka ma dobrze wyglądać? no przecież z taka twarzą się nie da. richardson- kto ją tak uczesał?!bosak- OMG. kręglicka chyba się nie wyspała. albo ją ktoś pobił. albo jedno i drugie. była mroczka- jakkolwiek się nazywa- świetne strój, tylko te zęby…strój herbuś krzyczy- taniość, taniość, taniość!!!flinta ładnie, po swojemu.reni trochę przesadziła z tą suknią. zgadzam się a była od Mroczka to Agnieszka Popielewicz;D

gość, 21-11-08, 22:09 napisał(a):A Kaście Figurze znów się sadło regeneruje…hahahahahhahaha

Zmuda -Trzebiatowska – niw wiem po co jej ten stanik bo i tak nie ma co zakrywac , taka chuda. Widać tylko zębyZielinska chyba w tejkiecce pomylila dekady- takie wstawki już dawno nie modne- i jeszcze te zbędne kilogramy – katastrofaKukulska- pięknie, muszę przyznać że mnie bardzo pozytywnie zaskoczyłata od Mroczka- 100% ciążaGlinka- kobieto gzie ty masz te cycki, wygląda to groteskowoo innych nie piszę bo dramat

Richardson bije wszystkich! piękna sukienka 😉

Dlaczego Trzebiatowska-Żmuda zawsze tak wytrzeszcza oczy?! To ohydnie wygląda! Gdyby tego nie robiła, by wyglądała pięknie…

Trzebiatowska wygląda przepięknie!!! Ale Szwed to się ubrała ehh bez komentarza!

Reni bardzo ciekawie,Natalia Kukulska świetnie!Żmuda nie podoba mi sie bardzo ale to bardzo,nie wiem skąd wytrzasneła te sukienkę.Reszta jakoś nie wpadła w oko( ani na -ani na +)

Trzebiatowska wyglada FATALNIE, sukienke ma tragiczna, zle dobrana do figury, zwlaszcza do braku biustu pod stanikiem. Zielinska choc sliczna zawsze wyglada tandetnie, Szwed jak stara baba w tych satynach i fatalnie dobranych rajstopach i butach. Moim zdaniem najlepiej wyglada Kukulska. FENOMENALNIEp.s. Zastanawiam sie tylko co tam robi Bosakowa?! Nie rozumiem jej uczestnictwa na gali

żmuda wygląda… hmm… dziwnie. maryla jak zawsze groteskowo. kukulska jak zwykle ostatnio rewelacyjnie. kasia zielińska- bez komentarza: bazar i tandeta. szwed- po co się tak postarza??steczkowska- no stara się jak może, ale jak ta bidulka ma dobrze wyglądać? no przecież z taka twarzą się nie da. richardson- kto ją tak uczesał?!bosak- OMG. kręglicka chyba się nie wyspała. albo ją ktoś pobił. albo jedno i drugie. była mroczka- jakkolwiek się nazywa- świetne strój, tylko te zęby…strój herbuś krzyczy- taniość, taniość, taniość!!!flinta ładnie, po swojemu.reni trochę przesadziła z tą suknią.

szwed tragedia na maxxxxaaaaaaaaaaa

Tragedia…Żmuda tak schudła, że jej spora głowa robi wrażenie makówki na tyczce; Jusis wygląda, jakby jej trzewia wychodziły bokiem, Maryla jak zwykle urwała się z wiejskiej potańcówy, Gessler uciekła Greenpeace’owi, Kręglicka z tymi worami pod oczami skutecznie wymazuje z pamięci fakt, że jakimś cudem została kiedyś miss świata, Nowakowska i Zielińska kupiły chyba kiecki w bon prix, mulata – tragedia, w sumie tylko 2 panie wyglądają naprawdę ładnie.

Można się dowartościowac patrząc na nasze gwiazdy…Steczkowska robisz się “na dodę”?? wróć do swojego koloru włosów! jak najszybciej!!! Blond nie zawsze pomładza;) Żmuda- zacznij jeść dziewczyno, bo wyglądasz już karykaturalnie, nawet twój mały nosek wygląda jak kulfon w tej chudej twarzy.Mroczkowa – niby taka szczupła, a brzuch jak w 3 mies. ciązy.Wojciechowska – za jasny korektor pod oczami.Glinka – poczytaj sobie dziewczyno jak dobrać dobry stanik, bo wkrótce będziesz miala drugie cycki pod pachami:-)Kręglicka – odpocznij:)Richardson – koszmarna koafiura.W sumie tylko Kukulska naprawdę wystrzałowo no i Jusis pieknie.

Felicjańska i Kukulska z klasą. Reszta kolorowe praki, niewspominając o “różowym” ptaku z Ulicy Sezamkowej!

bosak w tym rozowym futrzaku wyglada koszmarnie nie pasuje stroj Strusia na gale

KUKULSKA najlepiej wyglądala, bardzo stylowo i skromnie (w koncu mamy kryzys) tak sie dzis ubiera na świecie, reszta żenada :/

Herbuś widać cycka 🙂

A Kaście Figurze znów się sadło regeneruje…

KRĘGLICKA jest w ciązy ?!

“Piękna” na tej ”gali” była jedynie Kukulska. Reszta – słabo, bez gustu, bez pomysłu. Jak zawsze paskudnie – Kasia Zielińska (nigdy nie widziałam jej dobrze ubranej) i Ola Szwed (jak postarzają tymi satynkami i dziwnymi rajstopami to biedne dziecko). Rodowicz nie komentuję, ona dawno straciła kontakt z rzeczywistością, ale co ją podkusiło, by ten dekolt zwiędły pokazywać? Nadal myśli, że jej fani marzą o jej pończochach?:))))

Steczkowska – jak zwykle FATALNA!!!!

trzebiatowska rzadzi sliczna sukienka

Herbuś i Kręglicka ładnie, Jusis potwornie, jak zawsze z resztą… :/

Żmuda i Lesz jak zjeby a najlepiej Steczkowska.

Żmuda i Lesz jak zjeby a najlepiej Steczkowska.

A martuli ciągle stanik było widać haha lol

kukulska;))) reszta “brzydcy dziś, jutro, na zawsze”

Fantastyczna suknia – gratuluję Reni Jusis wygląda pięknie

TRZEBIATOWSKA-Kreacja na miano Rutowicz…Brak slow…Pomijajac fakt, ze suknia i w ogole calosc(!) jest po prosru brzydka, nie pasuje najzwyczajniej na te okazje..NIESTOSOWNIEFUJ FUJps.do tego jest mierna aktorka=zadna 🙁

Steczkowska i Kukulska najlepiej

Co się stało z nogą Trzebiatowskiej?

a co sie Zmudzie stalo z noga????

Reni prześlicznie w czerwieni^^czyzby Paprocki&Brzozowski?(charakterystyczny pasek)

kukulska rzadzi!

Kukulska wyglada przeslicznie !Bosak !Haa jaka kiecka !Przepraszam ale co to ma byc ?!Przeokropna !!!!!!!

a to różowe cos to zostawie bez komentarza

Wszyscy tak krytykują ta dziewczyne (nie wiem jak sie nazywa i jak ja nazwac) KAmmela, a jak ogladam te fotki to wydaje mi sie ze wyglada lepiej niz pare szczuplutkich kobitek ktore gust chyba zostawily w domu

Glinka sliczna. Herbuś jak zwykle sukienka z nadarzyna. Hahaha

kukulska wyglada cudnie;)

Steczkowska wyglądała okopnie. Kukulska miała ładną fryzure

Czy w sukience takiej jak Steczkowska nie pokazała się jakiś czas temu Popek?

gość, 21-11-08, 08:40 napisał(a):zielinskiej metka wystaje na plecach a najlepiej wyglada martyna wojciechowskanie oderwała metki, bo na drugi dzień ją odniesie do sklepu, nie raz widziałam, jak pseudo gwiazdy przychodzą z worem ciuchów do zary i oddają, kryzys finansowy czy skąpstwo i cwaniactwo he? A później kupujemy ciuszki smierdzące po poprzedniej imprezie jakiejś debilnej idtki z parciem na szkło.