Rozenek z Majdanem całują się na wakacjach: Myślałam, że to Cristiano Ronaldo!
Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.) razem z mężem Radosławem Majdanem (45 l.) oraz dziećmi przebywają na wakacjach.
Rozenek-Majdan wylewa siódme poty na wakacjach: Widać kaloryfer (Instagram)
Małgosia do tej pory kusiła swoim zgrabnym i wyćwiczonym ciałem. Teraz pochwaliła się wspólnym zdjęciem, na którym całują się z Radkiem na materacu.
Fani są zachwyceni:
Myślałem, że to zdjęcie Britney Spears 😍
Cudownie na Was patrzeć 💗
No uroczy jesteście 😍😍zdecydowanie najciekawsza👍 najpiękniejsza 👍polska para. Wyprzedzacie absolutnie wszystkich!
Radka spotkały niemałe komplementy:
Ja myślałam w pierwszej chwili, że to Christiano Ronaldo.
Teraz jeszcze brakuje insta Radzia ;D😂
Radzio zaliczył wpadkę? Burza w necie (Instagram)
Teraz Radzio już nie jak David Beckham, a Cristiano Ronaldo?
RADEK NIE MA JAJ !!!!!!!!!!!!!! JEST JAK DZIECKO !!!!!!!!!!!!!!!! ZA TROCHE SLAWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! STAL SIE NIANIA I NIEWOLNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA TROCHE SLAWY !!!!!!!!!!!!RADEK STAL SIE NIEWOLNIKIEM I NIANIA.
Radek to spoko gość. Pomimo tego, że Gośka bardziej stawia na media, to i tak nie zapomniał o tym, że był sportowcem. Nadal trenuje i stosuje LargoMass, dzięki czemu ma konkretną masę mięśniową. Pomimo wieku ma niezłą pompę.
Bardzo fajna babcia z dziadziem. Jak na psoby prawie 50 letnie prezentuja sie mega cool. Poeinni wlasnie lansowac seoj wiek i tak wygladac a nue sie odmladzac. Pani Malgonia bedzie wtedy zajefajna 50-tka a nie “dzuwna” nastolatka 🙂
Babcia z dziadziem
gość: gość, 08-02-18, 12:27 napisał(a):[quote]gość, 08-02-18, 11:00 napisał(a):Ta ryczaca 50tka powinna sciac te na sile zapuszczane cienkie wlosiny, ktore sie tak zbijaja w straki ze wiecznie wygladaja na tluste.to doczepy , nawaliła ich maksymalnie pewnie po to żeby przykrywać nimi opuchniętą twarz.Przed urlopem się poostrzykiwała[/quote]watpie, ze doczepy, bo doczepy chyba by lepiej wygladaly. Ona je tak hoduje i mysli, ze to ladne, a naprawde ma na glowie chinski makaron, obrzydliwe, cienkie straki.
i gdzie ten wyćwiczony brzuch? Ma brzydki tłusty bebech dlatego niektórzy myśleli że to ciąża
ja ich lubię, idą do przodu za rękę , ignorują hejt i mają dzieki temu fajne życie, fajny program z przygodami, poznają fajnych ludzi a wy krytykanci ?…..
gość: xxx, 08-02-18, 10:08 napisał(a):życzę stacji TVN by ten program okazał się finansową klapą!!!! Od wielu lat nie oglądam polskiej TV – publicznej ani tym bardziej polsat/tvn. Jeden wielki cyrk!!!!mozesz przecież nie oglądac, pilota masz?, życzyc komus źle to już świadczy o problemach ze sobą
gość, 08-02-18, 11:00 napisał(a):Ta ryczaca 50tka powinna sciac te na sile zapuszczane cienkie wlosiny, ktore sie tak zbijaja w straki ze wiecznie wygladaja na tluste.to doczepy , nawaliła ich maksymalnie pewnie po to żeby przykrywać nimi opuchniętą twarz.Przed urlopem się poostrzykiwała
życzę stacji TVN by ten program okazał się finansową klapą!!!! Od wielu lat nie oglądam polskiej TV – publicznej ani tym bardziej polsat/tvn. Jeden wielki cyrk!!!!
Ta ryczaca 50tka powinna sciac te na sile zapuszczane cienkie wlosiny, ktore sie tak zbijaja w straki ze wiecznie wygladaja na tluste.
Dosyć o tym starym pudle ;/ można się zrzygać