Małgorzata Rozenek uwielbia dzielić się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Dzisiaj zdradziła jak spędziła sobotę. Razem z mężem i dziećmi byli u rodziców Małgorzaty.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Temat in vitro nigdy nie był tematem tabu w naszym domu – celebrytka mówi o ojcu

Małgorzata Rozenek na Instagramie

Małgorzata Rozenek uwielbia zwierzęta. Niedawno podzieliła się smutną informację, że Marianka, jej pupil przeszedł operację, jednak nie powrócił do zdrowia. Buldożka francuska odeszła. Na Instagramie wstawiła zdjęcie z mężem – Radosławem Majdanem – i psem Ciapkiem przybłędą, który zamieszkał z jej rodzicami zimą:

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nową fryzurę – w takiej stylizacji włosów jeszcze jej nie widzieliśmy (ZDJĘCIA)

 Z wizytą u kuzyna Ryszarda😄 wyrósł z niego kawał chłopa, ale serce ma gołębia  najcudowniejszy misiek na świecie❤️ panny prosię pospacerowały. Zjedliśmy pyszny obiad, a przepis na ekspresową zupę dyniową mojej mamy znajdziecie w nowej książce zapomniałabym przedstawić Wam Ciapka😄 to ten czarno-biały piesek o mało oryginalnym imieniu, ale reagował tylko na nie. Przybłąkał się do moich rodziców zimą, z drutem na szyi, wygłodzony, poraniony, wystraszony. Rodzice cierpliwie go leczyli i dbali o niego, więc został. Ryś bardzo go lubi i tak sobie jak Flip i Flap razem żyją, mając u moich rodziców raj😄 od razu uprzedzam. Nie pozwalam moim dzieciom jeździć na quadzie. Mój Tato używa go do pracy w ogrodzie, ale Tadek tak chciał na nim zdjęcie😄 TO BYŁ CUDOWNY DZIEŃ.

Widać, że Małgorzata Rozenek spędziła udany dzień w gronie najbliższych. Szczegółowo opisała jak spędziła sobotę.

WOW! Małgorzata Rozenek-Majdan w bieliźnie na Instagramie

Wygląda na szczęśliwą?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z wizytą u kuzyna Ryszarda😄 wyrósł z niego kawał chłopa, ale serce ma gołębia 😂 najcudowniejszy misiek na świecie❤️ panny prosię pospacerowały. Zjedliśmy pyszny obiad, a przepis na ekspresową zupę dyniową mojej mamy znajdziecie w nowej książce😄 zapomniałabym przedstawić Wam Ciapka😄 to ten czarno-biały piesek o mało oryginalnym imieniu, ale reagował tylko na nie. Przybłąkał się do moich rodziców zimą, z drutem na szyi, wygłodzony, poraniony, wystraszony. Rodzice cierpliwie go leczyli i dbali o niego, więc został 😄 😂🐾Ryś bardzo go lubi i tak sobie jak Flip i Flap razem żyją, mając u moich rodziców raj😄 od razu uprzedzam. Nie pozwalam moim dzieciom jeździć na quadzie. Mój Tato używa go do pracy w ogrodzie, ale Tadek tak chciał na nim zdjęcie😄 TO BYŁ CUDOWNY DZIEŃ 🧚‍♂️🐞🐝🐥🐖🐿🦔

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ootd @velsantimo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)