Książę William (41 l.) wciąż dzielnie spełnia swoje obowiązku królewskie bez księżnej Kate u boku. Książę Walii był obecny na otwarciu nowej ośrodka dla młodzieży o nazwie WEST w Hammersmith w zachodnim Londynie i przez cały czas miał uśmiech na twarzy. Grał z dzieciakami w gry, a nawet ozdabiał ciasteczka. Na jego twarzy nie można było zauważyć zaniepokojenia. A to dobry znak.

Perfumami tej brytyjskiej marki pachną król Karol i książę William

Książę William spędził także z uczniami miejscowej szkoły podstawowej Ark White City i Grupą Rozwoju Młodych Ludzi WEST, którzy byli zaangażowani w projekt i wdrażanie nowych rozwiązań w ośrodku.

Wizyta księcia poprzedza jego zaplanowane wystąpienie na uroczystości upamiętniającej jego zmarłą matkę, księżną Dianę. Na nim nie pojawi się książę Harry, jednak ma on być obecny za pomocą transmisji wideo. Według doniesień, książę Harry ma pojawić się na uroczystości „wirtualnie”, jednak dopiero po odjeździe jego starszego brata.

Roześmiany książę William

Książę William, który walczy ze złym PR’em z powodu przeciągającej się nieobecności księżnej Kate, ma wygłosić przemówienie osobiście. Na uroczystości upamiętniającej jego matkę, księżną Dianę nie pojawi się księżna Kate.

Książę William zabrał w końcu głos na temat nieobecności księżnej Kate

Niektórzy złośliwie komentują, że książę William jak zwykle dobrze udaje, pomimo szalonych teorii spiskowych krążących na temat ciągłej nieobecności Kate Middleton od czasu, gdy w styczniu przeszła operację brzucha. Według niektórych księżna Kate rozstała się z księciem, według innych… nie żyje.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: