Od kilku tygodni księżna Kate ukrywa się przed mediami. Powód? Rekonwalescencja po planowanym zabiegu brzucha. A przynajmniej tak brzmi oficjalny komunikat. Monarchini ma wrócić do pełnienia swoich obowiązków nie wcześniej niż po Wielkanocy. Niemniej fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie są przekonani, czy Pałac Kensington mówi im całą prawdę. W związku z tym w sieci każdego dnia pojawia się wiele teorii na temat tego, co dzieje się z przyszłą królową Anglii. Doniesienia te postanowił skomentować książę William.

Książę Harry i Meghan czują się „pominięci” w planie sukcesji króla Karola, „Oni są wręcz zabawni”

Książę William zabiera głos w sprawie stanu Kate Middleton

Czwarta ciąża, nieuleczalna choroba, śpiączka farmakologiczna, rozwód… tak zniknięcie Kate Middleton tłumaczą sobie internauci. Jednak oficjalnie żadna z tych tez nie została skomentowana przez Pałac. Rzecznicy książęcej pary próbowali jednak uspokoić fanów royalsów i twierdzili, że plan rekonwalescencji księżnej odbywa się według planu, a z monarchinią nie jest źle. Wyjaśniano również, że szczegóły dotyczące dokumentacji medycznej muszą pozostać tajemnicą ze względu na dobro dzieci Kate i Williama.

Aktor z „Harry’ego Pottera” pominął w testamencie matkę swoich synów! Im przekazał „ochłapy”

Niestety te zapewnienia nie wystarczyły miłośnikom Kate Middleton, a co za tym idzie, teorie spiskowe na jej temat mnożą się każdego dnia. Aby nieco ukrócić te plotki, książę William zabrał ostatnio głos. Co powiedział przyszły król Wielkiej Brytanii?

Brat księcia Harry’ego stwierdził, że jego żona skupia się teraz na pracy, a nie na mediach społecznościowych. Wciąż jednak nie wyjawił, kiedy dokładnie jego ukochana ma wrócić do pełnienia obowiązków królewskich, ani z czym konkretnie się boryka…

Cóż, wszystko wydaje się być coraz bardziej dziwne, prawda?

Narzeczony zabrania Roksanie Węgiel udzielania wywiadów?! „Zamknął ją w złotej klatce”

Księżna Kate i książę William fot. PA Images / Forum

Księżna Kate i książę William na premierze „No Time To Die” PA Images / Forum