Małżeństwo Bennifer jest raczej historią, a sama Jennifer przestała już udawać przez paparazzi, że może być inaczej. Jak donoszą zagraniczne media, para niedawno spotkała się, ale raczej by ustalić szczegóły separacji, aniżeli ratować związek. Co więcej, sam Ben Affleck miał już nawet zabrać swoje rzeczy ze wspólnej rezydencji…

To dopiero para! Wnuk słynnego muzyka i córka równie słynnego miliardera

Rozwód Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest nieunikniony?

Ben Affleck od kilku tygodni nie mieszka już we wspólnym gniazdku. Jennifer Lopez sama pojawia się już na czerwonych dywanach, a nawet solo wybiera się na europejskie wakacje. Gdy paparazzi uda się przyłapać małżeństwo razem, zazwyczaj na miejsce spotkania przyjeżdżają osobnymi autami i mają nietęgie miny. Nie jest też tajemnicą, że specjalista od sprzedaży nieruchomości już przedstawia zainteresowanym ich wspólne gniazdko. Zagraniczna prasa nie ma więc żadnych wątpliwości, że na dniach jedna z najgorętszych par Hollywood ogłosi koniec swojego małżeństwa.

Jak sytuacje znoszą Jennifer i Ben? Media rozpisują się, że nie najlepiej. Latynoska gwiazda miała „rozpaść się na kawałki”, a gwiazdor kina wrócić do picia alkoholu. Czy tak jest w rzeczywistości?

Fani Agnieszki Włodarczyk zadrżeli. Aktorka przekazała niepokojące wieści

Mogło być, bowiem w tej chwili informatorzy donoszą, że oboje zaczęli godzić się z sytuacją.

Ben nadal mieszka w wynajmowanym domu w Brentwood. Jest tam już od około dwóch miesięcy Wygląda, jakby miewał się nieźle. Codziennie był w biurze i wydawał się skupiony na pracy. Spędza także czas ze swoimi dziećmi – mówi źródło „People”.

Lopez z kolei zaczyna myśleć o kupnie nowego domu – posiadłości, która nie będzie się jej kojarzyć z (byłym?) ukochanym. Oczywiście dużo uwagi poświęca także swoim dzieciom.

Ariana Grande chciałaby zjeść kolację z seryjnym mordercą?! Rodzina ofiar oburzona

Ben Affleck, Jennifer Lopez, Credit line: River / MEGA / The Mega Agency / Forum

Ben Affleck, Jennifer Lopez, Credit line: Stoianov / BACKGRID / Backgrid USA / Forum