W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu biograficznego o Michaelu Jacksonie. Podobieństwo jego bratanka jest uderzające! Jaafar Jackson (27 l.) podczas kręcenia nowych scen z filmu o zmarłym muzyku wyglądał identycznie!

Na nowych zdjęciach widać go m.in. w ikonicznej stylizacji króla popu z czarnymi, przyciętymi spodniami z lampasami, a także wysokie skarpetki i czarne mokasyny. Jaafar Jackson miał także na sobie parę słynnych okularów – awiatorów.

Bratanek Michaela Jacksona zszokował swoim wyglądem

W ostatnich tygodniach Jaafara kręcono także na planie w Hayvenhurst (zdjęcie poniżej), osiedlu Jacksonów w dzielnicy Encino w Los Angeles, gdzie Michael Jackson i znaczna część jego rodziny mieszkali od 1971 roku.

Michael Jackson

Jaafar Jackson jak Michael Jackson

W nadchodzącym filmie biograficznym, którego premiera zaplanowana jest na 18 kwietnia 2025 roku, występują Colman Domingo w roli Joe Jacksona i Miles Teller jako prawnik Michaela i przyszły wykonawca majątku John Branca.

27-letni bratanek Jacksona – Jaafar Jackson

Oczekuje się, że film pokryje większą część życia Michaela Jacksona, w tym oskarżenia z lat 90., że rzekomo wykorzystywał seksualnie dzieci.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: