Jaafar Jackson (27 l.) zszokował wiernych fanów Michaela Jacksona na całym świecie. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu filmu biograficznego króla popu, na którym jego bratanek wygląda, jak jego wierna kopia.

Dziennikarz BBC oskarżony o śmierć Michaela Jacksona

Na zdjęciu Jaafar Jackson ma na sobie słynny strój Michaela Jacksona z lat 90. W internecie od razu można znaleźć zdjęcia porównawcze, oryginału i młodego aktora wcielającego się w rolę ikony.

W przypadku Jaafara każde spojrzenie, każda nuta i każdy ruch taneczny to Michael […] On ucieleśnia Michaela w sposób, w jaki żaden inny aktor nie byłby w stanie, komentuje producent Graham King.

Jaafar Jackson, czy Michael Jackson?

Pierwsze zdjęcie z planu zapowiadanego filmu wykonał fotograf Kevin Mazur, który jest jednym z najsłynniejszych fotografów gwiazd. mazur urodził się w Nowym Jorku. Jego rodzice są Polakami.

Posiadłość Michaela Jacksona sprzedana. Cena zwala z nóg

Kevin Mazur miał okazję wielokrotnie fotografować Michaela Jacksona, zarówno na imprezach branżowych, jak i podczas trasy koncertowej. To powiedział o Jaafarze Jacksonie:

Kiedy pierwszego dnia przybyłem na plan tego filmu, byłem bardzo podekscytowany – czułem się, jakbym po raz pierwszy wybrał się w trasę koncertową, aby robić zdjęcia Michaela Jacksona […] Kiedy wszedłem na plan, poczułem się, jakbym cofnął się w czasie […] Widząc występ Jaafara, pomyślałem: Wow, to Michael.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: