Paris Jackson uczciła Dzień Ojca, publikując w minioną niedzielę rzadkie zdjęcie siebie i swoich dwójki rodzeństwa, Prince’a i Bigi, z ich zmarłym ojcem, Michaelem Jacksonem.

Zdjęcie Michaela Jacksona z rodzinnego archiwum

Słynny piosenkarz zmarł w wieku 50 lat w wyniku zatrzymania akcji serca spowodowanego przedawkowaniem propofolu w 2009 roku. Muzyk, powszechnie znany jako „Król Popu”, miał dwójkę dzieci – 25-letnią Paris i 26-letniego Prince’a – ze swoją drugą żoną Debbie Rowe. Trzecie dziecko, Bigi Jackson (dawniej znany jako Blanket), 21 lat, przyszło na świat za pomocą surogatki. Paris, repostując zdjęcie udostępnione przez fanów w niedzielę , napisała na swoim Instastory na Instagramie: „Szczęśliwego dnia ojca”.

Paris Jackson pozuje w kostiumach Kim Kardashian

Na zamieszczonym zdjęciu rodzina stoi w kuchni, a Michael trzyma małego Bigiego na rękach, podczas gdy pozostałe dzieci pieką ciasto. Prince stoi przy blacie, a Paris trzyma drewnianą łyżkę do mieszania. Chociaż dzieci artysty rzadko publicznie mówią o swoim ojcu, Prince, najbardziej otwarty w kwestii dziedzictwa ojca, opublikował wpis na Instagramie w zeszłym roku, aby uczcić 64. urodziny swojego taty.

Paris Jackson w looku, który podbił miejskie wybiegi mody

„Szczęśliwego urodzin dla najlepszego! Tęsknię za tobą coraz bardziej, ale kocham cię coraz bardziej z każdym dniem” – napisał, dodając: „Dziękuję za wszystko”.

Michael Jackson - król popu żyje?

Michael Jackson, fot.Forum.