Salma Hayek WŚCIEKŁA za lalkę Barbie – Fridę Kahlo
"JAK MOGLI zrobić z niej Barbie?"

Pisaliśmy ostatnio o lalce Barbie z twarzą Martyny Wojciechowskiej. Firma produkująca lalki zdecydowała, że aby uczcić silne kobiety, na rynek trafią nowe lalki o ich twarzach. Obok Barbie – Wojciechowskiej jest wiele innych, między innymi lalka Barbie Frida Kahlo – artystka i feministka.
Martyna Wojciechowska ma swoją lalkę Barbie (ZDJĘCIA)
Stworzenie takiej lalki ostro skrytykowała Salma Hayek (51 l.). Aktorka wcieliła się w rolę artystki w słynnym filmie z 2002 roku, dziś sprzeciwia się produkcji popularnych lalek z twarzą Fridy:
Frida Kahlo nigdy nie próbowała być ani wyglądać jak ktokolwiek inny. Celebrowała swoją niepowtarzalność. Jak mogli zrobić z niej Barbie? – pisze Salma na swoim Instagramie.
Fani Hayek podzielają jej rozczarowanie. Internauci zauważają, że Barbie – Frida nie ma charakterystycznych wąsów ani brwi takich, jakie miała Kahlo.
Salma Hayek na Oscarach w naszyjniku wartym 4 MILIONY dolarów (ZDJĘCIA)
Kocham Fridę i jej sztukę, ale nie kupię tej lalki żadnej dziewczynce z mojej rodziny – piszą fanki Salmy.
Myślicie, że producenci tym razem nie trafili?

gość | 12 marca 2018
SalmA wasa nie Miał a grając fride
gość | 12 marca 2018
Salma zjedz snickersa
gość | 12 marca 2018
bez przesady to.tylko.lalka. co ona się tak bez sensu gproaczkuje
gość | 12 marca 2018
Frida w wykonaniu Salmy też była piękniejsza niż pierwowzór .
gość | 12 marca 2018
A co to za anorektyczne lapska ma ta frida barbie?