Marcela Leszczak, partnerka Michała Koterskiego, była uczestniczka Top Model, wrzuciła na swój Instagram zdjęcie zrobione po zabiegu endermologii.

Co to jest endermologia?

Jak czytamy na stronie medonet, endermologia to:

Mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Endermologia może być stosowana jako zabieg pielęgnacyjny twarzy i ciała, z wyjątkiem piersi. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych.

Marcela Leszczak szczerze o tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży: Ja zalana łzami siedzę na klatce schodowej, zupełnie niegotowa na macierzyństwo

Marcela jest zachwycona rezultatami zabiegu:

Kolejna randka z endermologią, czuję, że zakolegujemy się na długo i będę żyła do .. końca lata 😅

Tymczasem na forum pod zdjęciem modelki jej fanki zaczęły się zastanawiać, czy modelka nie przesadza, bo na fotce wygląda bardzo szczupło.

Same kości, a to jest zabieg na zmniejszenie tkanki tłuszczowej – piszą internautki.

Marcela Leszczak BEZ MAKIJAŻU a fani kłócą się o BIUST – naturalny czy nie? (Instagram)

Marcela odpowiedziała na tego typu komentarze – zasugerowała, żeby nie oceniać ludzi po ich wyglądzie i nie wyciągać pochopnych wniosków:

Za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, za duże, za małe… schudłam, bo mam raka.. albo nadczynność, albo lubię być chuda.. Who knows.. nie oceniaj, tylko rób tak żebyś to Ty czuła się dobrze w swoim ciele. ♥️ – napisała partnerka Miśka Koterskiego.

scena z: Marcela Leszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. AKPA/AKPA