Sandra Kubicka (25 l.) wyznaje zasadę, że lepiej zapobiegać niż później naprawiać, dlatego często decyduje się na róże zabiegi upiększające. Tym razem wybrała się na zabieg na twarz, o którym myślała już od dłuższego czasu i chciała go nawet zrobić w Miami, ale trochę się bała i była młodsza, a później był lock down, więc zrobi go w Polsce.

Sandra Kubicka przez ten kompleks poddała się ZABIEGOWI. „Efekty po miesiącu”

Sandra Kubicka zrobiła sobie wampirzy lifting

Zabieg, o którym mowa to wampirzy lifting. Podczas zabiegu wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z krwi pacjenta, w którym znajdują się naturalne składniki, pobudzające procesy regeneracyjne w skórze.

Sandra przed wizytą w gabinecie zapowiadała, że może być problem z pobraniem jej krwi, bo często pielęgniarka musiała wkuwać się kilka razy, bo modelka ma I faktycznie na miejscu okazało się, że jest mały problem.

Jestem już na wampirzym liftingu i aby wykonać zabieg, trzeba mi pobrać krew, a jak już wiecie, jestem najgorszą pacjentką i mi się krwi nie da pobrać, więc siedzę i zaraz skończy się tak, że będziemy pobierać z nogi – wyznała.

Po kilku próbach udało się, ale krew została pobrana nie z ręki, a ze… stopy Sandry!

Wampirzy lifting – na czym polega, przeciwskazania, efekty

Podczas zabiegu twarz pacjenta jest znieczulona odpowiednim kremem, a następnie nakłuwana za pomocą igły (mezoterapia igłowa) w kilkudziesięciu miejscach. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, a na jej powierzchni widoczne są ślady po ukłuciach. Może się to utrzymywać do kilku godzin. To metoda, dzięki której można widocznie odmłodzić skórę twarzy, szyi czy dekoltu, pozbyć się zmarszczek, poprawić koloryt skóry oraz jej napięcie. Pierwsze efekty wampirzego liftingu są zauważalne już mniej więcej po 2-3 tygodniach.

Wampirzy lifting jest alternatywą dla zabiegów z użyciem botoksu czy inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Można go wykonywać w każdym wieku, ale nie jest on odpowiedni dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, osób chorych na nowotwory, czy niektóre choroby autoimmunologiczne, osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi, i które stosują leki koagulacjne.

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka pokazała, jak wyglądają jej NATURALNE włosy. „Zawsze się ich wstydziłam”

Sandra Kubicka pokazała swój SALON. Jest przepiękny, zobaczcie ten KOMINEK

Sandra Kubicka na wampirzym liftingu

Sandra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka w gabinecie

Sandra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka podczas zabiegu

Sandra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka na zabiegu

Sandra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka