Sandra Kubicka, polska fotomodelka mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych, jest gwiazdą kwietniowego numeru magazynu JOY. W wywiadzie Sandra opowiada między innymi o tym, czy stosuje diety i jak dba o ciało oraz cerę.

Czy Sandra Kubicka jest na jakiejś diecie?

Kubicka ma świetną figurę. Nie zawdzięcza jej wcale żadnym rewelacyjnym dietom. W rozmowie z JOYem modelka mówi, że stara się zachowywać umiar w jedzeniu:

Odżywiam się racjonalnie i, co najważniejsze, słucham swojego ciała. Jeżeli mam ochotę na mięso i czuję, że mój organizm go potrzebuje, to jem je. Ważne jest dla mnie również to, aby nie jeść codziennie tego samego. DO tego nie jem zbyt późno i unikam ciężkostrawnych potraw. Wszystko z głową – opowiada Sandra.

Jak Sandra Kubicka dba o cerę? Jakich kosmetyków używa?

Kubicka zdradza też, jakie zabiegi pielęgnacyjne lubi najbardziej:

Lubię zasypiać z maseczką lub olejem kokosowym nałożonym na włosy i twarz – zdradza modelka. – Naturalne rozwiązania najbardziej mi się podobają. Uwielbiam też masaże. Ze względu na długie godizny spędzone w samolocie często bolą mnie plecy i ramiona. Właśnie dlatego po wylądowaniu staram się iść na masaż – mówi Sandra.

Cały wywiad z modelką, w którym Sandra mówi także o początkach pracy w modelingu, gorszych chwilach w życiu (i o tym, jak sobie z nimi radzi), a także o tym, jak sobie poradziła po rozstaniu z narzeczonym, znajdziecie w nowym numerze JOYa.

JOY okładka z Sandrą Kubicką
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka