Sandra Kubicka wiosną tego roku poinformowała, że zamierza opuścić Stany Zjednoczone i osiedlić się na stałe w Polsce. Modelka regularnie informuje o swoich najnowszych projektach i utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Sandra Kubicka jest jak KAŻDA Z NAS! Ma rozstępy na udach i jest z nich DUMNA

Sandra Kubicka o PCOS

Sandra Kubicka zdobyła się na odważne wyznanie na swoim Intagramowym profilu. Modelka uznała, że otwarte mówienie o dolegliwościach pomoże innym kobietom zmagającym się z tym samym problemem. Żeby unaocznić fanom z czym musiała się zmierzyć, pokazała zdjęcia, na których widać, jak schorzenie wpłynęło na skórę polskiej modelki.

Sandra Kubicka wspomina Playboya. „Nie wstydzę się tego”

Życie z #PCOS ‼️ Bez filtra, bez makijażu.. Na pierwszych zdjęciach ja dzisiaj VS ja rok temu. Boże, co to był za okropny czas. walczyłam z cerą, +17 kilogramami, samooceną, pewnością̨ siebie, pracą, życiem prywatnym. Przez tyle miesięcy nie wiedziałam co mi jest. Myślałam, że to koniec mojej kariery modelingowej. Na szczęście mam takich niesamowitych agentów którzy wiedzieli ze to jest coś poważniejszego niż tylko „odpuszczanie” sobie treningów i diety i byli przy moim boku. Potem przyszła diagnoza.. „Masz PCOS” i pamiętam moja odpowiedz „ale co to jest?” Nigdy wcześniej przecież o tym nie słyszałam.. skąd to się bierze – zaczęła modelka.

Sandra Kubicka jest na tej samej DIECIE, co Sara Boruc – może budzić kontrowersje (DIETY GWIAZD)

PCOS, czyli zespół policystycznych jajników, skutkuje on zaburzeniami owulacju, nieregularnością cyklów a nawet niepłodnością. Do objawów zalicza się tycie, podwyższony poziom cukru we krwi, a także trądzik, z którym musiała się zmierzyć polska modelka.

Sandra Kubicka wystąpi w filmie.

Sandra Kubicka wystąpi w filmie. Fot.Instagram

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN"

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka na ściance

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka miała problemy z cerą

Sandra Kubicka miała problemy z cerą, fot. Instagram @sandrakubicka