Sandra Kubicka (26 l.), polska modelka, która mieszkała w Miami i przeniosła się do Polski, pokazała, jak wyglądała rok temu, gdy była bardzo szczupła. Przyznała, że była wtedy bardzo nieszczęśliwa. Teraz, kiedy przybrała na wadze, czuje się o wiele lepiej.

Sandra Kubicka zrobiła nowe ZĘBY: „Robiłam kilka podejść… bo bardzo się bałam”

Sandra Kubicka pokazuje swoją metamorfozę

Sandra Kubicka kilka lat temu przybrała na wadze 17 kilogramów przez chorobę. Gwiazda cierpi na PCOS – zespół policystycznych jajników. Udało jej się jednak dobrać odpowiednie leczenie i straciła na wadze.

Rok temu modelka była bardzo szczupła. Jak przyznaje, dostawała mnóstwo komplementów i pytań, co robi, że tak wygląda. Była wtedy jednak bardzo nieszczęśliwa.

Na pierwszym filmiku widać dziewczynę zgrabna ale.. czy Wy widzicie moje oczy? Tam jest smutek i nieszczęście. 🤯 mam ochotę przytulic ta zapłakana Sandrę… A wtedy słyszałam tylko „JAK TY SUPER WYGLĄDASZ CO ROBISZ ŻEBY TAK WYGLĄDAĆ” co robiłam? No nie jadłam. Nie będę kłamać. NIKT się nie pytał czy jestem ok. Na szczęście miałam tyle siły w sobie aby sama poprosić o pomoc.

Co za METAMORFOZA! Sandra Kubicka ma nową fryzurę: „Młodsza wersja Przetakiewicz”

Teraz, gdy przybrała na wadze, czuje się ze sobą świetnie.

Na szczęście miałam tyle siły w sobie aby sama poprosić o pomoc. A teraz? Rok później, kilka kilo więcej, gdy odnalazłam szczęście i spokój duszy słyszę tylko jak bardzo przytyłam? Ej co jest ku*wa z tym światem… 😅 chce żebyście zwrócili uwagę na swoje otoczenie i Waszych bliskich, zadzwońcie do nich i spytajcie się czy są SZCZĘŚLIWI. Bo może potrzebują pomocy, a nie tylko RAD NA SIŁOWNIE. ❤️

Modelka mimo kilku kilogramów na plusie, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jak najbardziej popieramy takie podejście!

Sandra Kubicka opowiada o tym, jak podrywał ją Leonardo DiCaprio: „Wykupił stolik w pierwszym rzędzie na jednym z moich pokazów”

Zobaczcie, jak wyglądała wcześniej i teraz.

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka przed DDTVN

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka na ramówce TVP

Sandra Kubicka na ramówce TVP fot. AKPA

Sandra Kubicka na ściance

Sandra Kubicka/fot. AKPA