Sandra Kubicka (24 l.) ma za sobą trudny czas. Kilkanaście miesięcy temu u modelki zdiagnozowano zespół policystycznych jajników. Choroba ma duży wpływ na formę kobiety – Sandra nie tylko zauważyła, że ma ogromne problemy z cerą, ale zaczęła tyć. Jako modelka była załamana – utrata szczupłej sylwetki oznaczała dla niej koniec kariery.

Sandra Kubicka i Dakota Johnson w podobnych sukienkach! Która wygląda lepiej?

Na szczęście z pomocą przyszli specjaliści. Dzięki odpowiedniej terapii Sandra schudła i zaczęła się lepiej czuć. Teraz zaś pisze, że jest w formie życia. I to nie tylko dzięki lekarzom.

Sandra Kubicka schudła w Tańcu z gwiazdami

Podczas choroby Kubicka przytyła aż 19 kilogramów. Potem zrzuciła większość tej wagi, ale to dzięki treningom do show wypracowała swoją wymarzoną sylwetkę. Ciężka praca na parkiecie opłaciła się – Sandra pokazała właśnie zdjęcie zrobione przed rozpoczęciem treningów i zestawiła je z nową fotografią.

Polska dziennikarka pokazuje, jak schudła 4 miesiące po urodzeniu dziecka

Widać, że Kubicka zeszczuplała, ale i wzmocniła ciało – co jest chyba jeszcze ważniejsze od wagi. Modelka nie kryje zadowolenia, a jej koleżanki prawią komplementy.

Wow – napisała Natalia Siwiec.

Chudzielec – pisze przekornie Marta Wojtal.

Ty mój chudziolku kochany – dodaje projektantka, Marta Boliglova.

Rob Kardashian w końcu pokazał swoje zdjęcie na Instagramie – widać, że schudł?

Sandra Kubicka wzrost, waga

Modelka ma 174 cm wzrostu. Kiedy przytyła przez chorobę, ważyła ok. 72 kg. Po schudnięciu jej waga wróciła do normy i dziś Sandra chwali się wspaniałą, wysportowaną i szczupłą sylwetką. Według statystyk podanych na stronie healthyceleb.com modelka waży 53 kg.

Sandra Kubicka pokazała na Instagramie, jak schudła dzięki treningom do Tańca z gwiazdami:

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA