„Seks w wielkim mieście” powraca! Kultowa produkcja, która będzie dostępna w serwisie HBO Max, ma opowiadać o tym, jak bohaterki pokierowały swoją przyjaźnią po 50. Jak już wiadomo, w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy wszystkich głównych bohaterek.

Kim Cattrall ZAREAGOWAŁA na powrót serialu „Seks w wielkim mieście”

Sarah Jessica Parker o braku Kim Cattrall w „Seks w wielkim mieście”

Dotychczas śledziliśmy losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i Samanthy (Kim Catrall). W nowych odcinkach zabraknie ostatniej z bohaterek. Cattrall wiele razy podkreślała, że nie będzie brać udziału w żadnej kontynuacji produkcji. To ponoć z powodu nieciekawej atmosfery na planie, a niektórzy podejrzewają, że powodem może być konflikt z Sarah Jessicą Parker.

Kiedy kilka dni temu, odtwórczyni roli Carrie zamieściła na Instagramie zwiastun nadchodzącego sezonu serialu, w komentarzach pojawiły się pytania o serialową Samanthę.

Nie, ja jej nie nie lubię. Nigdy tego nie powiedziałam. Jest częścią nas i nie jest ważne, gdzie jesteśmy i co robimy – odpisała Parker na jeden z komentarzy.

Na razie nie wiadomo, jak co stanie się z bohaterką Kim Cattrall. Choć nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie, to są pewne teorie. Niektórzy uważają, że Samantha umrze, ponieważ w ostatnim sezonie chorowała na nowotwór. Inni twierdzą, że kobieta wyjdzie z domu i nikt nie będzie mógł jej odnaleźć, a TVLine podaje, że być może w Samanthę wcieli się nowa aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

Sarah Jessica Parker w sklepie z córką. Tak WYGLĄDA NA CO DZIEŃ gwiazda „Seksu w wielkim mieście”

53-letnia Sarah Jessica Parker w kostiumie kąpielowym (ZDJĘCIA)

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker, Kristen Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall/fot. Forum

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters/Forum