Oficjalnie wiadomo, że będzie kontynuacja serialu „Seks w wielkim mieście”. Nowy sezon zatytułowany „Nowy rozdział” będzie dostępny na serwisie HBO Max. Ma liczyć 10 odcinków i opowiadać o tym, jak bohaterki pokierowały swoją przyjaźnią po 50. Jak już wiadomo, w nowych odcinkach zabraknie Kim Cattrall, serialowej Samanthy.

Sarah Jessica Parker KOMENTUJE brak Kim Cattrall w „Seks w wielkim mieście”

„Seks w wielkim mieście” bez Samanthy. Dlaczego?

Kiedy okazało się, że u boku Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), zabraknie Samanthy (Kim Cattrall), pojawiła się masa pytań, co dalej i jak zakończy się jej wątek. Oficjalnie nie wiadomo, ale pojawiły się pewne przypuszczenia – że Samantha umrze, ponieważ w ostatnim sezonie chorowała na nowotwór lub wyjdzie z domu i nikt nie będzie mógł jej odnaleźć, a TVLine podawało, że być może w Samanthę wcieli się nowa aktorka.

Wiele osób podejrzewa, że brak na rezygnację Cattrall z udziału w kontynuacji serialu miał wpływ jej konflikt z Sarą Jessicą Parker. Oficjalnie jednak podano inną przyczynę. Ponoć w serialu, jak i w prawdziwym życiu, niektóre przyjaźnie nie miały szanse na przetrwanie.

Ludzie pojawiają się w twoim życiu i odchodzą. Przyjaźnie zanikają i pojawiają się nowe. To opowieść o współczesnych Carrie, Charlotte i Mirandzie. Są inne niż 20 lat temu – wyjaśnił Casey Bloys, dyrektor programowy HBO.

Będziecie tęsknić za Samanthą?

ZOBACZ TEŻ:

Kim Cattrall ZAREAGOWAŁA na powrót serialu „Seks w wielkim mieście”

Sarah Jessica Parker odświeża KOSZMARNY trend! Lata 2000 wracają na dobre?

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker, Kristen Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall/fot. Forum

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters/Forum